Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már vagy féléve öszevesztünk...

Már vagy féléve öszevesztünk a legjobb barátnőmmel és azotta nem nagyon beszéltünk íram neki facebookon de nem is válaszolt szinte csak egyser egyszer suerintetek mitcsináljak?

Figyelt kérdés
És nem tudom mit csináljak van sok barátnőm de kiszerenék vele békülni ő nem olyan fajta aki hamar megbocsát,amúgy azért vesztünk össze mert a szülinapi partyján ott voltam az még nem volt a szüli napja de amikor eljött a szülinapja akkor megbeszéltük elmegyünk standra és én nem mentem el mert anya pont az nap mondta megyünk vidékre.Aztán találkoztunk a barátnőmmel há valahogy összevesztünk és elis váltunk és azotta már nem nagyon beszélgettünk csak facebookon.
2012. márc. 15. 12:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!