Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Fogalmazás kell...

Segítség! Fogalmazás kell írnom ezekkel a címekkel. Nő alakok az Antigoné c. tragédiában Antigoné pro és kontra Tudnátok nekem segíteni? Tippeket adni hogy mit is írjak bele?

Figyelt kérdés

Nő alakok az Antigoné c. tragédiában (eszé v. elbeszélés formájában) Antigoné pro és kontra (elbeszélés és párbeszédes formában) A Thébaiak egymás között Kreón rendeletéről Ti melyikről írnátok fogalmazást?

Sajnos nem tudom hogy kezdjek bele.Nézelődök a neten,meg gondoltam megkérdezem itt,hogy aki írt már ilyet mit írt bele,ill. ti mit tartotok fontosnak,hogy beleírjak.

Egy A4-es 2 oldalas Kérlek segítsetek!Minél több ötletet kérek,hogy hogyan építsem fel a fogalmazást,mit tartalmazzon.



2012. márc. 18. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!