Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterán mit jelent pontosan...

Vaterán mit jelent pontosan az aukció lezárása?

Figyelt kérdés
Eladásra feltettem egy terméket,már van rajta licit is,de meggondoltam magam már nem akarom eladni. Van olyan lehetőség,hogy aukció lezárása,ez pontosan mit jelent? Teljesen semmissé tehetem az aukciót vagy ha lezárom,akkor a jelenlegi licitnyertesé lesz a termék?
2012. márc. 19. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az aukció lezárása azt jelenti , hogy 24 óra múlva lezárják , ha azt akarod . Ha, van rajta licit köteles vagy odaadni , különben , még pert is indíthat a nyertes ellened .
2012. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van rajta licit, nem vonhatod vissza.

Ilyenkor szokott szólni a haverom, üsd már le villámáron.

Ő fizeti a Vatera jutalékát, de megmarad a cucc. (Olykor azért, mert közbe elvinnék kéz alatt)

2012. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajna ha már van rá licit köteles vagy odaadni. Amit az előző válaszadó írt, az jó ötlet! Kérj meg egy barátodat, hogy színleg vigye el ő a termékedet.
2012. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,hogy rányomtam arra,hogy aukció lezárása, és kiirta,hogy mennyi volt a kikiáltási ár és azt,hogy befejezés ugyanannyi összeg. Szóval azt nem irta,hogy ki a jelenlegi nyertes. Már több licit is van rajta,akkor nem úgy kéne,hogy a legtöbbet ajánló nyeri?
2012. márc. 19. 14:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja,és az a baj,hogy nem adtam meg fix árat,úgyhogy ismerőssel se tudom leüttetni.
2012. márc. 19. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem fix árat, hanem villámárat írtam, az sincs?

A villámár a legmagasabb összeg, aki azért viszi a zárástól függetlenül vége az aukciónak.

nem szép dolog korábban zárni, én olykor (és más)a vége előtt 1 órával szoktam odanézni..

2012. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs villámár se... Na mindegy,akkor eladom és kész...
2012. márc. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!