Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit tehetnék? Már...

Nem tudom, mit tehetnék? Már sokszor sírni tudnék, félek mi lesz a következő lépésük.

Figyelt kérdés
A munkahelyemről lenne szó. Sokan vagyunk, sokat dolgozunk (14-16 óra/nap-havi kb 15-18munkanap) nem fizetnek jól, de a jatt miatt mégis megéri. Van 2 kolegám akik minden áron ki akarnak Engem rugatni. Folyamatosan panaszolnak be a főnöknél, szivatnak persze úgy csinálják mintha nem lenne szándékos. Amikkel "vádolnak" a hátam mögött azok alaptalanok, pl: nem takarítok ki magam után, a munkahelyiségen belül dohányzok ÉS! a hajszálam rajta volt a széken!:D jézus.. nem is értem hogy élték túl a látványt.:) A főnököm utálja ezeket a dolgokat, mármint a "koszt", a cigit, a hajszálat.. aljas tetvek! ezt azért csinálják mert Én nem bandázok velük és kell a több fizetés. Az hozzá tartozik, hogy Ők azok akik nem takarítanak ki, dohányoznak, csak hogy Nekem nem kenyerem a vamzerkodás. Mit csináljak? köpjem be Őket (a főnök kis kedvencei) vagy csesszek ki Velük?:) Nem akarom magam hagyni és nem is szeretnék miattuk elmenni innen. 30,35 éves férfi létükre bandában "támadnak" egy 22éves nőre.. hát ez merész húzás.:D
2012. márc. 20. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A sok szánalmas, primitív idióta megkeseríti a kevés becsületes ember életét. Ismerős! Ha úgy alakul, mondd el a főnöknek az igazat, de ne részrehajlóan. (Ne úgy, hogy "azok az aljas szemétládák...", hanem "én nem dohányzom, miattuk van bagószag a helyiségben, nézze meg nyugodtan, nekik ott a táskájukban a cigi, én viszont nem dohányzom".) Szóval mindig maradj hű az igazsághoz, ne árts senkinek, ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel. így egyrészt nehezebb rajtad fogást találniuk a kicseszősöknek, másrészt neked meg tiszta lesz a lelkiismereted, és "megmarad a gerinced".
2012. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"A sok szánalmas, primitív idióta megkeseríti a kevés becsületes ember életét." igaza van! Ne hagyd magad. Ne alázkodj meg. Persze lehet egy darabig tűrni de mégse tedd! Igen is ha kell csinálj fényképet. Nehogy már a nyúl viogye a puskát. Ha kell áruld be őket nem szép dolog és lehet nem jön össze de bizonyítsd be, hogy eddig se te voltál a hibás.... miért kéne elviselned azt,hogy tönkretesznek. Mindennap gyomorgörcs meg stb. Állj ki magadért. Senki sem játszhat a másik ember érzéseivel és megélhetésével!
2012. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.:) az a baj még, hogy ugye nem kedvel valamiért a főnököm. Pitiáner dolgokban kötekszik Ő is, pl: csúnyán írom a 7-es számot, bezzeg a fiúk.. megfenyegetett, hogy levonat kemény pénzeket ha nem szedem össze magam.. egyszer próbáltam menteni a helyzetem azzal, hogy mondtam, hogy a fiúk hagyták szanaszét a blokkokat a földön, nem pedig Én- erre Ő azt mondta nem azzal kell jönnöm hogy más mit csinál. pfff..:'( de más meg pampoghat Neki rólam.. akkor ezzel jobb lenne ha magasabb poszton lévő főnökhöz mennék?
2012. márc. 20. 14:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy igen az. viszont vedd számításba, hogy az illető aki letol a 7-es szám miatt nem hiába ül ott. tehát fentebb is gondolom kedvelik vagy csak a módszereit. Ha kell hagyd ott majd meglátja milyen lesz nélküled és mondd oda keményen a szemébe. tudom sajnos, kell a munka meg a pénz, viszont nem mindenáron :'(
2012. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:( hát, köszönöm.:) egyelőre tisztázom akkor Vele, hogy ki miatt van retek és cigi szag, füst vagy mi rátapadva a dolgokra, megnézem hogyan reagál, ha esélyem sincs tisztára mosni magam akkor tényleg kénytelen leszek tovább állni amíg ezek ki nem rugatnak, mert ha váratlanul munka nélkül maradok akkor az vészesen gáz lesz. :)
2012. márc. 20. 14:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább emelt fővel és csatát magadután hagyva lépj ki a harcmezőről szerintem mint megtörve és megalázva... Úgyhogy tedd rá az i-re a pontot és sok sikert én szurkolok neked!
2012. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2012. márc. 20. 15:09
 8/12 tetris ***** válasza:
A lehető legegyszerőbb megoldás a következő lenne: végezz tökéletes munkát. Ne adj alapot arra, hogy bármibe is beleköthessenek. Tényleg ne hagyj magad után rendetlenséget, a hajadat fogd össze, takaríts mint egy mosómedve, és tényleg ne bagózz ott, ahol nem lehet.
2012. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam is, a vádak alaptalanok.:) csak a hajszál igaz. Én is találtam már rövid hajszálat, lefújtam az asztalról és ennyi.:) Jobban figyelek mindenre azóta, de nincs min változtatnom, a hetest szebben írom. Vannak akkora patkányok, hogy kitaláljanak ellenem mást.
2012. márc. 20. 16:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt: köszönöm a tanácsot.:)
2012. márc. 20. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!