Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai kelésekről leszoktatá...

Éjszakai kelésekről leszoktatás sírni hagyó módszerrel, akinek bejött, megbánta? Megtenné újra a következő gyerekkel vagy inkább mást választana?

Figyelt kérdés
Aki ki sem próbálta, mitől fél,mit gondol, miért rossz ez?
2012. jan. 26. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyik gyermekemnél próbálkoztunk az "aludj jól gyermekem" módszerrel kb. 7 hónapos korában.

Feladtuk, mert mindenki éjszakája pokollá változott, amúgy meg "csak" az enyém... Meg valahogy nem volt szívünk hozzá. Akik ajánlották, azoknak pár percet sírt a babájuk, de nekünk kitartó volt.

20 hónaposan elválasztottam, onnantól kezdve aludt éjjel.

2012. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. A kisebbiknél alkalmaztuk, másfél hét után elhagyta a szerenádozást. Nyugodt, kiegyensúlyozott legényke lett. És ettől függetlenül én vagyok a mindene.
2012. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumergo ***** válasza:
Nekem kétszer kelt éjjel a kislányom (nemsokkal szoptatás után, tehát nem volt éhes) sírva, mindkétszer sötétben mentem oda hozzá, simogattam, beszéltem hozzá. Vissza aludt szépen. Nem hagytam sírni fél percet sem. Utána még párszor előfordult, hogy kicsit nyöszörgött, akkor már nem is mentem oda hozzá, csak beszéltem neki, ettől is megnyugodott, és visszaaludt.
2012. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Parszor probaltuk kulon altatni, de par percnel tovabb nem birta a szivem a sirast hallgatni, ugyhogy egyelore velem alszik. Ugy erzem, hogy ez most igy jo. Majd, ha mar nem szopik, akkor talan tobb sikerrel jarunk, mivel most, ha el is aludna kulon, en tuti nem kelnek fol hozza tobbszor szoptatni, igy is faraszto, hogy mellettem van es nem kell folkelni hozza.
2012. jan. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Még annyi jutott eszembe, hogy az viszont nem mindegy, hogy mennyi idős gyerekről van szó. Egy pár hetes, hónapos csecsemőt másként érint, mint pl. egy másfél évest.

2012. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!