Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok! Mit tegyek ha egy...

Csajok! Mit tegyek ha egy pasi teccik nekem de nem tudom h én teccek-e neki mert nem merem megmondani h teccik? Szerintem ez tök gáz. Eddig facebook-on beszéltem vele!

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Remek! Beszelj meg vele egy talalkat facebookon s mondd el neki. Tudom, nem konnyu, de csak akkor konnyebbulszmeg ebbe a helyzetbe, ha vegre elmondod....es nincs ebben az erzesben semmi gaz....mindenki szamara ez egy nehez lepes es le kell gyozze a gatlasait....Hajra!
2012. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 asidiir ***** válasza:

Ha valamit valóban meg akarsz tenni és valóban meg is akarod, akkor azt megteszed. Ha gyáva vagy hozzá, akkor meg ne izgasd magadat rajta, mert akkor csak gyomorfekélyed lesz tőle.

Ha nem ad rá jelet hogy tetszel neki akkor valószínű hogy tudomást sem vesz a létezésedről, akkor meg halott ügy, mert valószínű, hogy ha eddig nem vett észre, akkor nem fog hirtelen megszeretni(már ha nem egyéjszakás kalandot tervezel, fontos hogy szeressen a párod, nemde?)


ha ennek ellenére meg akarod próbálni, akkor meg ne féljél, a legrosszabb esetben visszautasít és kész, nem fogsz belehalni.

2012. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, mert ha esetleg nem ad egyértelmű vagy erős jelet hogy tetszel neki az lehet hogy csak azért van mert ő is hasonlóképpen érez és azt hiszi hogy nem tetszik neked . . . 16/F
2012. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hány éves vagy? hol laksz? mi a neved? igy könnyebb lenne segìteni
2012. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!