Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy pasi. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy pasi. Még nem szeretném megmondani, de esetleg jeleket adnék neki vagy akár verbálisan olyan kijelentéseket szívesen tennék amiből esetlegesen lejön neki. MIt mondhatnék?

Figyelt kérdés
(Egyelőre nem szeretném neki megmondani konkrétan mert nem tudom hogy ő hogyan viszonyulna hozzám,meg nem szeretném hirtelen lerohanni)
2009. márc. 11. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű: flört. szemezés. mikor beszélgetsz vele figyelj rá élénken. nevess a poénjain. érdekeljen h milyen volt a napja. de ne akaszkodj rá túlzottan.


amúgy nem értem miért nem lehet beírni a kulcsszavakat a keresőbe, így kiküszöbölhető lenne hogy egy nap 10x megkérdezzék ugyanezt. vagy ez csak engem zavar?

2009. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Van egy lány aki nagyon tetszik és egész nap csak rá tudok gondolni bizonyos időszakokban.


Hogyan lehet kimutatni egy sracnak hogy szeretem? [16/l]


Mit kéne csinálnom ahoz hogy összejöjjön?


MIből veszi le egy fiú hogy tetszik nekem?


Hogy tudnék megismerkedni ezzel a sráccal?


Találkozni fogok azzal a lánnyal, aki nagyon tetszik, de nemtudom, hogy hogyan adjam tudtára?


Ha tetszik egy fiú, egyszerűen leblokkolok. Miről tudnék beszélni egy pasival?

2009. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!