Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálok iskolába járni, utálok...

Utálok iskolába járni, utálok tanulni, utálom a tanárok nagyrészét, egyszóval, elegem van az iskolából. Mit tudnék csinálni? 8. vagyok.

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 19:18
 1/9 anonim válasza:
Magántanuló lehetsz..
2012. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Ült már melletted büdös csöves?

Hidd el, sokkal jobban utálnád ha belőled válna ilyen csöves! Márpedig ha nem tanulsz akkor az lesz belőled...

2012. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

8. vagyok, és inkább abból az iskolából van elegem, ahova járok. Nagy osztálylétszám, sok ,,kemény" tanár. Minden kis hangzavar miatt dogát íratnak, olyan nehezeket, hogy egy elit képességű osztályban is csak 3-4 protekciós tudja megírni ötösre, míg másik tanárnál az osztály felének mindig 5 volt.

Úgymondom, hogy a jelenlegi iskolából és tanárokból van elegem. És mostmár nagyon. És nem csak nekem, hanem egy jópár osztálytársamnak is ugyanígy.

Már alig várom hogy beteg legyek, hogy ne kelljen mennem, mert már idegileg se nagyon bírom. Már nem elég 10 óra alvás, mert reggel úgy ébredek, hogy alig tudok felkelni, hogy basszus, már megint iskola, megint egy sz.r nap, megint írunk 100 dogát megint ezzel meg ezzel a tanárral van óra, megint sz.rrá tanulhatom magam, ha ötös akarok lenni. És nem megy. Belefáradtam, beleőrültem. Legszívesebben otthagynám az egészet, átmennék egy másikba, ha lenne. de sajnos nincs. Úgyhogy reménykedek hogy beteg leszek, vagy hogy valamiért nem kell iskolába menni. Eddig még mindig bementem, de mostanába megfordul egy párszor a fejembe, hogy nemhogy elmennék az orvoshoz, és kiíratnám magam 1 hétre. De szüleim nem engednék. 8. vagyok

2012. márc. 20. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy nem mehetsz át máshova. A keménykedős tanárokkal, ezzel az iskolával már csak 1 év vár rád! Lebegjen ez a szemed előtt célként! Számolj vissza a naptárban vagy bármi más!
2012. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell 5-ösnek lenned?

Legyél 4-es és kész. Ha mellette jól beszélsz egy idegen nyelvet azzal többet érsz!

Az én szüleim keményen nyomták a tanulást de a suliba a haverok miatt jártam.

Nekem is mindenből 5-ösnek kellett volna lennem általánosban de helyette 4-4.5-ös lett az átlagom.

Ne csinálj belő nagy ügyet!

Azért ne legyél 2-es de ne is görcsölj rá nagyon a dologra hogy minden áron az 5-ös.


Csak kicsit szeretnék okoskodni amikor elcsodálkoztam az orvos tesóm olvasmányain. Nekem is volt hogy kaptam egy 600 oldalas könyvet hogy 3 hét múlva vizsga lesz belőle és közben volt más is...

De mikor a tesóm hazahozta november végén a könyveket hogy na akkor ebből tanulja meg az anyagokat a januári orvosos vizsgáira... és a könyvek egymásra téve több mint 1 métert adtak ki... hát egy csöppet elgondolkoztam hogy ő másfél hónap alatt tanul annyit mint én az egész általános suliban...


Én a gimis érettséginél azt hittem hogy ennél többet nem lehet tanulni és semmi időm nincs rá. Aztán az egyetemen utólag nem is értettem mit éreztem azon soknak.

2012. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úristen!

Belegondolni, hogy még gimi is meg egyetem/főiskola......

Csak éljem túl -_-"

2012. márc. 20. 20:54
 7/9 anonim válasza:
Jó neked hogy csak a tanárokkal van gondod.Cserélnék veled, hidd el.Engem az osztálytársaim szívatnak egyfolytában, tavaly átjött az osztályunkba egy gyerek, akit nagyon útálok és mindig kigúnyol és sérteget.Én is nagyon útálom, de mindig amikor szomorú vagyok emiatt csak arra gondolok, hogy már tényleg csak pár hét és nyári szünet. :) Szóval, ez tényleg nem akkora gond, hogy a tanárok szigorúak.9-ben rosszabb lesz.Kibírod.És én is.Amúgy én is 8-os vagyok, ha akarsz esetleg beszélgetni erről a témáról, akkor írj privit. :)
2012. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túlélted? :)
2017. szept. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék!!!
2017. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!