Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Passzívan lehet függő az...

Passzívan lehet függő az ember a fűtől?

Figyelt kérdés
Ha mindennaposan passzívan szívom a füvet zárt térben, sok cigiből, előfordulhat, hogy passzívan is függőség alakulhat ki?
2012. márc. 21. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

ŐŐŐŐ a zöld nem tesz függővé szerintem ez hülyeség.... Tapasztalatom szerint... hülyeség a függőség csak azért szívják mert jó de rászokni nem igen lehet max az erős drogokra egy alkalom után. De kera mint függőség... am passzívan be tudsz állni főleg ettől a ratyi herbáltól.. mellettem is szívták és voltam olyan hülye utána h csak na :D de nem leszel függő....


Kiröhögöm a tv-ben is amikor azt mondják a füvesre, hogy drogos. :D én meg mondom a pánikbetegre amikor füvet szívhat orvosi felírásra, hogy az függő... meg dorogos meg dilis... A fű nem okoz mentálisan függőséget mint a cigi. legalábbis nálam nem ha nem kellett nem kellett. de a sima cigi ha kell ha nem unatkozok rágyújtok!

2012. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi értelemben nem leszel függő. De kialakulhat benned egy pszichikai függőség a társasággal és az összejövetelekkel szemben. :D
2012. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ebben van valami kedves kettes válaszadó ... én is a haverok miatt jártam oda :P néha egy két jo slukk sosem ártott meg XD
2012. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wolwex válasza:
Ezt most elképzeltem :D.Válaszom:Nem nem lehetsz.Nem kell magyarázni sokat, fűtől alapból nem lehetsz.Fizikailag nem!
2012. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
herbál cucc erősebb mint a fü?
2012. márc. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a herbál attól függ mi van rajt :D
2012. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
meg milyen arányban/mennyiségben...
2012. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!