Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdekes, igaz sztori. Vélemény...

Érdekes, igaz sztori. Vélemény? :D

Figyelt kérdés

színjátszóra járok.szeretnék egyszer színész lenni blabla...

de elis kezdem.

egyik nap anyám kezembe nyomott egy ezrest,és mondta,ha hazajövök, menjek le neki a boltba cigiért.mondom ok.

mikor hazaértem, lecuccoltam stb. eszembe jutott a cigi.és az is hogy 18 éven aluliakat nem szolgálnak ki dohánnyal.(16 vagyok) támadt egy nagyon durva ötletem.

szóval. kivasaltam a hajam. kisminkeltem magam,de úgy hogy látszódjon hogy olcsó alapozó, emellett szemfesték és rúzs. felkaptam a csőnacim, a csizmám,amit nem viselek suliban,mert szerintem kurwás.de ide pont jól jött.felvettem anyám kabátját,azt ami ilyen szürkés,hosszú,deréknál meglehet kötni és ilyen drakula galléros.tudjátok ami most divat volt télen.

hálisten egyel nagyobb méretet hord anyám mint én,de ezért tökéletesen ált.a körmeim kifestettem rikító vörösre.

felkaptam az ezrest és a telefonom.

elmentem a tescoba,nem a közeli kisboltba mert ott ismerős vagyok.

a tescoban megvettem a cigit, és közben azt játszom,hogy telefonálok valahogy így, hogy

"légyszíves hozzál már egy pezsgőt is,és ha betérsz esetleg a szilvihez,add át neki hogy puszilom"

valami ilyesmit hablatyoltam,persze nem hívott,nem hívtam senkit.láttam hogy a pénztáros furán figyel,gyanakodva.de nem szólt csak lehuzta a cigit és kérte a pénzt. kifizettem és hazafelémenet az agyamat szétröhögtem :D

eljátszottam hogy felnőtt vagyok...vagyis nem, azt hogy már vagyok 18.na de ugyanaz.

szval.nem csináltam rosszat végülis,:D

anyámnak vettem a bagót ;D

ez úgy februárban volt....

de azóta csodálkozom,ilyen naivak egyesek.:D

tesztelhettem magam szinészetből egyenesben...


2012. márc. 21. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Képet! :D

De ha látszólag gyanakodott, akkor annyira azért nem lehetett tökély az álca.

2012. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

képet?? miről?? :DD

magamról mutathatok képet,de álcában olyan nincs.nem jutott eszembe megörökíteni de már bánom.

szerintem , a kamubeszélgetés miatt nézett olyan szerencsétenül :Dvagy nem tom :D

2012. márc. 21. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lett volna tökéletes az összhatás, ha rögtön cigit, piát és óvszert is vettél volna... :D:D
2012. márc. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!