Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem képeket...

Szulfát kérdése:

Valaki tud nekem képeket belinkelni lovagokról?

Figyelt kérdés
Sürgős az ügy de amiket én találtam azok nem érnek semmit számomra.

2012. márc. 22. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Gugli bácsi nekünk is csak annyira barátunk mint neked. (értsd: ha beírjuk, hogy lovag, nekünk se dob ki mást, mint neked.)
2012. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
AZT GONDOLTAM,DE HÁTHA VALAMILYEN OLDALON VAN VALAMILYEN KÉP RÓLA,ILYESMI...
2012. márc. 22. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába kiabálsz. Az a baj. hogy nem írod le, hogy miért nem ér semmit számodra az eddig talált kép. Most én nem kezdek el így képeket linkelni a vakvilágba, lehet, hogy már láttad, és nem értél vele semmit. Ha esetleg informatívabb lennél, és leírnád, hogy PONTOSAN mit akarsz, az segítene.


(Persze mivel a stílusod miatt nagyon sok mindenkinek fog kinyílni a zsebében a bicska, ezért közel sem biztos, hogy kapsz segítséget.)

2012. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 2xSü ***** válasza:

[link]

[link]


Ne mond, hogy ebből egyik sem jó. Vagy mond, de akkor mond meg, hogy miért nem és mit szeretnél…

2012. márc. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kiabáltam.Korábbi gépelésből maradt aktív a caps-lock.ha ez valaki számára félreérthetővé tette a kommentemet akkor attól elnézést kérek.De sajnos pontosabbat én sem tudod adni csak egy normális képre lenne szükségem amin egy egyszerű,páncélos,középkori lovag van,de nem tudok pontosabbat mondani.
2012. márc. 23. 20:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a választ mindenkitől de komolyan mondom hogy egyetlen "normális" képet sem találtam pedig minden létező címszót kipróbáltam.
2012. márc. 23. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Tessék, ez pl egy Osprey kiadványból származik, ami elvileg a lehető legnagyobb hitelességet jelenti.


[link]


Még egy:


[link]


Keresztes lovagok gyalog:


[link]


(A keresztes lovag egyébként angolul crusader.)


Lovag ábrázolása egykorú ábrán:


[link]


Ha ezek nem jók, akkor mi jó?

2012. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 2xSü ***** válasza:

Offtopic megjegyzés, de talán lehet, hogy újat mondok:


A nagybetűs írás kiabálásnak számít. A Caps Lockra hivatkozás sem helyes, hiszen volt lehetőséged megnézni, mit gépeltél, sőt illik visszaolvasni amit írtál, mielőtt elküldöd.


Kiemelésre a *csillag*, vagy _aláhúzás_ jel használatos. Esetleg egy-egy szó kiemelésére lehet elfogadható a NAGYBETŰS írás.

2012. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos mivel én nem ismerem az ilyen és ehhez hasonló sajátosságokat,ezért nem is tudhattam hogy az kiabálást jelentett amit én leírtam.visszaolvastam a szöveget mielőtt elküldtem csak nem volt ambícióm átírni azért mert csupa nagybetűvel írtam le,azt gondoltam hogy nem jelenthet semmi érdemlegeset.
2012. márc. 24. 16:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor térjünk vissza a topichoz, és áruld el, hogy a 4-es válaszban linkelt képek jók-e.
2012. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!