Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Valaki tud kúszás álló acél...

Valaki tud kúszás álló acél hőkezelési diagramját küldeni, vagy belinkelni?

Figyelt kérdés
CrMO kúszásálló acél hőkezelési T-t diagramját keresném, vagy olyan programot, amivel ezeket a diagramokat ki lehetne rajzoltatni.
2011. okt. 21. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

10 CrMo 9 10 minőségű, melegszilárd acél folyamatos lehűlési diagramja.

[link]


Innen:

[link]

1.27 ábra.

2011. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez is hasznos és be tudom építeni az előadásomba köszönöm. De konkrétan a hevítése érdekelne. Kúszás álló acélok hőkezeléséről kell előadást csinálnom és már majdnem elfogadták annyi hiányzik hozzá, hogy az edzést bemutató T-t diagramját beszúrjam az anyagnak. Bár tény hogy ezt nem írtam bele a kérdésembe elnézést.
2011. okt. 21. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár tudom kéaő ,de rajzolni sem nehéz.

Egyenletes hevítéssel ac1 fölé 50 fokkal majd hőntart utána hűtés vízben olajban hűtött pofák közt vagy kemencében..


nem írtad ,higy mi mennyi csak crmo...

2013. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!