Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom bejelenteni azt,...

Hol tudom bejelenteni azt, aki a buszmegállóban pofátlan módon dohányzik?

Figyelt kérdés
Van erre valami telefonszám?

2012. márc. 23. 07:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
33%
Persze hogy van. Tele az ország ingyen hívható zöld számmal, hogy az ilyen spiclik mint te, akik azt vizslatják a többi ember hol követ el hibát, névtelenül be tudják köpni az embertársaikat. Az eszedbe sem jutott, hogy odamenj és megkérd, vagy arrébb állj?
2012. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Húha. most aztán megkezdődnek a bejelentgetések.
2012. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Minden buszmegállóba ki van írva...


De tényleg undorító ez, viccen kívül lehet, hogy az illető esetleg nem tudta, de igen, tessék azonnal feljelenteni.

2012. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hát, mint nemdohányzó kismama, kifejezetten örülök ennek az új törvénynek, és igenis szeretném, ha minden bunkó dohányos felfogná, hogy nem akarom a füstjét szívni. az a szomorú, hogy a törvény nélkül sem jut eszükbe, hogy ne a képembe fújják a füstjüket. valamint azért nem óhajtom személyesen megkérni, mert nem szeretném, ha esetleg megvernének.

Igen kérek még ilyen intelligens hozzászólásokat, nyilván nem fogom őket hasznosnak ítélni.

2012. márc. 23. 08:31
 5/17 anonim válasza:
30%
Tipikus undorító KISPOLGÁR!! SZEREZZ ÉLETET
2012. márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kovpet ***** válasza:
88%

Ja, mert az a spicli, aki egy szabály betartását kéri számon és nem az a tahó, aki szarik a szabályra?

Na ezért tart itt az ország (és ezt most nem viccből mondom).


Kérdező: sehol. Az ilyesmit nem lehet betartatni azzal, akinek nem volt gyerekszobája...

2012. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
34%
Kovpet, igenis lehet bunkó egy kismama, lásd a kérdezőt. És egyre bunkóbb, mert eleve feltételezi, h aki dohányos az már bunkó is...neveteséges feltételezés, hogy h ha rászól egy dohányosra akkor az majd majd megveri a kismamát a buszmegállóba. Bocs, de ez undorító, meg se próbálta, előre fél, de titokban jelentgetne, mert ő az ártatlan áldozat szerepében akar tetszelegni, akinek mindig igaza van és szegény megszívja. Szegény gyereke, ha ez ilyen marad, az összes szülő utálni fogja a közösségekben, a gyerekét nemkülönben. Élni, és élni hagyni, és pont azért tart itt ez az ország ahol tart, mert az emberek intelligens és emberi konfliktuskezelés helyett agy viselkednek. Mellesleg mindig a legnagyobb nyálfröcsögtető, látványosan erkölcsös és reprezentatívan tisztességes emberekről derülnek ki a legnagyobb szégyenteljes dolgok, ez ugyanannak a jelenségnek a kispolgári változata,amikor a katolikus egyház papjairól kiderülnek a pedofil botrányok.
2012. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kovpet ***** válasza:
75%

Igaz, lehetne szólni is, de minek?

Aki akkora tahó, hogy a tilosban dohányzik ezzel mást zavarva, az (ha nyilván nem is veri meg, de) elküldi a neki szólni merőt a vérbe.

2012. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
67%
Próbáld ki. Én már volt h szóltam, mondta, h "bocs, arréb megyek"----és kisétált az iskolai övezetből. Egyszerűen a rutinja erősebb volt...nem volt bunkó egyáltalán. Nem helyes ilyesmik alapján eldönteni, hogy hogyan reagálna, nem egyformák az emberek.
2012. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

0640200493-ez a telefonszám ahol be lehet jelenteni.

Fel kell emelni a cigi árát 5000Ft/szál-ra.


Áruházban dolgoztam és a dohányosok kaptak óránként 5 perc cigiszünetet. 12 óra alatt 5 percek az kitesz egy órát, én azt mondtam, mivel nem dohányzom, hogy elmegyek az 5 perceimből egy órával korábban. Na erre jött a felháborodás. Nálam meg az verte ki a biztositékot, hogy a kapott 20perces kajaidőm közben felállitottak, hogy a dohányost váltsam le az 5 perc szünetére. Utána visszamehettem a maradék kajaidőmet a kihűlt kajámhoz eltölteni.

Különben Vác városában minden nap a buszmegállóban a kisgyermekes anyukák, és a diáklányok simán dohányoznak a volán buszra várva. Csak nyugdijast nem láttam, gondolom ők tartanak az esetleges birságtól, vagy már nem telik cigire.

2012. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!