Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a cigányok ellen?

Mit tegyek a cigányok ellen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, és semmi bajom nincs a kisebbséggel, de gyűlölöm az olyanokat akik rettegésben tartanak embereket, nem rég oda jött hozzám egy ilyen kisebbségi gyerek és és nekem szabályosan el kezdett remegni a térdem, szó szerint nagyon féltem és adtam neki cigit utána még utánam futott aztán mivel félek tőle adtam neki tűzet mert kért de az gyufa volt és kivetett mindent a zsebemből mert hogy hátha van öngyújtóm, de nem volt de volt rágóm és azt mondta hogy ha oda adom neki akkor vissza adja a gyufámat, de ha meg nem adok neki cigit vagy konkrétabban nem teljesítem amit kér akkor meg ver! nem csak engem akárkit. mit csináljak, adjatok segítséget kérlek titeket!

2012. márc. 23. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
89%

Sajnos sok ilyen van.

Ez ellen nem tudsz sokat tenni max annyit hogy feljelented.

Hordjál magadnál gázsprét arra az esetre ha nagyon elfajulnának a dolgok.

2012. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Járok harcművészetre de nem rég kezdtem így még nem sokat ér az a kis semmi tudásom... :(
2012. márc. 23. 18:18
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azzal van a baj, ha azt az egyet lerendezed, hanem a tesókkal, családtagokkal. Azok meg utána nem kérdeznek, csak szúrnak...Tapasztalatból tudom, csak elkerülheted,ha meg már megvan a baj, feljelentheted. Ennyit tehetsz...Ha rendszeres, zaklatás, ha elvesz valamit erőszakkal vagy fenyegetéssel, akkor rablás.Ha kikapja a telefonodat a kezedből, akkor lopás. Ne is állj meg, csak mondd hogy sajnos nincs cigid és menj úgy, mintha sietnél. Esetleg keres mást helyetted...
2012. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
nemtudom milyen harcművészetre jársz de szerintem az inkább küzdősport lehet különben tudnád, hogy nem üthetsz meg senkit ne foglalkozz vele mond hogy nincs cigid és kész amit megtanulsz (karate,kung-fu stb.) csak akkor használhatod, ha már tényleg nincs más lehetőséged, jobb ha elfuts de ha olyan a helyzet, hogy nem tudsz és már csak a pofonra vársz, jobb ha tied az első ütés....
2012. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
hasoló cipőbe jártam én is ugyan is a környéken rengeteg van belőlük először én is féltem tőlük de ha kérnek valamit mond azt hogy nincs és határozottan ha látják rajtad hogy félsz véged ha azt mondja hogy meg ver mond azt hogy hadjál már és hagyd ott én úgy ráztam le őket hogy hisztiztem nekik nincs pénzem semmim sincs és ezzel módszerrel igaz az kell hogy be csöngessen hozzád valamit kérni kimész baltával a kezedbe nem vicc nem fenyegeted csak ott beszélsz vele mintha normális ember lenne csak közbe ott a balta a kezedbe és mondod neki hogy nincsen semmid garantált módszer nekem is turkálta 1 a zsebem de a balta után pedig nem fenyegetem és bántottam teljesen békén hagy már vagy fél éve persze ha bérházba laksz más a helyzet és ha meg kérdi miért van nálad balta? mond neki hogy éppen éleztem csak a kezembe maradt remélem segítem ha pedig kevéssel találkozol ugasd le
2012. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
vagy azt csinálod amit a második válaszoló írt az is nagyon jó modszer
2012. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hm nagyon köszönöm a válaszokat, azt mondja hogy karatéra járok, és ha megyek akkor utánam jön, és igen meg ütsz eggyet a fél lakótelep rád jön, ha nem adsz neki el veszi úgysem jelenti fel senki mert félnek tőle, ha valaki igen akkor azt meg elkapják az utcán akárhol aztán úgy megverik hogy ott a vége vagy majdnem ott a vége az biztos h nem meri őket fel jelenti még egyszer és ezt ők ki is használják. . . láthatja rajtam hogy félek hiszen a térdem ülő helyzetemben úgy el kezdett remegni azt hittem hogy nem is tudom meg állítani aztán azért sikerült de akkor is ez olyan szar, ilyen gyerekek vannak és ráadásul egy évvel fiatalabb nálam... :(
2012. márc. 24. 22:12
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
szerintem megoldás lehet még a vipera is, nem kell használnod csak célozgass rá, hogy sok volt mostanság a rablás meg ilyenek és ezért van nálad...de a legfontosabb az, hogy ne félj tőlük múltkor engem is körbeálltak gyúrok és harcművészetet is tanultam de féltem minn állat rögtön kötöszködtek löködtek átkaroltak és osztották az észt mes stb ez konkrétan az a helyzet mikor már valaki ütni fog és itt én akartam az lenni megláttam egy rendes üveg sörösüveget a földön és mint a filmekbe szokták csaptam meg vele a földet ho letörjön a vége rögtön más dolguk volt ne félj...
2012. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem szabad tőlük meg ijedni ha észre veszik hogy félsz még jobban jönnek szembe szállsz velük békén fognak hagyni
2012. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kornél96 tegnap 18:28 nagyon tetszik a sörösüveges sztorid :D jók az ötletek tetszenek mindenkinek köszönöm :)
2012. márc. 27. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!