Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » E! Mi vagyunk a rasszista,...

E! Mi vagyunk a rasszista, fasiszta nép? Mutassatok még egy olyan országot (románián kívül), ahol nem léptek fel politikailag a cigányok ellen (az országok 95%-ában ki űzték őket)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem azt, amikor lefasisztáznak minket. A csehek után mi vagyunk a 2. legliberálisabb, legtoleránsabb volt keleti-blokki ország. A legfasisztábbak pedig a litvánok.
2011. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
E!
2011. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Helyben lakó cigányokat sehonnan nem űztek ki. Csak illegálisan letelepedett bevándorlókat.
2011. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
tényleg mi vagyunk a legtoleránsabbak a cigány bűnözéssel szemben, sajnos de mégis mi vagyunk a rasszisták
2011. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

71%-os

Mielőtt hülyeségeket beszélsz, légyszíves nézz utána 1-2 dolognak. Amerikában még olyan törvény is volt (kevésbé liberális időkben) hogy nem engedték be a cigányokat az országban, valamint kipaterolták őket.

2011. okt. 9. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Az USA-ban sterilizálták még a 20. század elején a szerintük arra méltóakat. Nem a legjobb példa volt...
2011. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Jó lenne, ha szörnyű "fasiszták" lennénk. Akkor már nem itt tartanánk, helyén lenne minden. A dolgozó, értéket teremtő ember kezében lenne a pénze, a bűnözők pedig börtönben vagy kőtörő munkatáborban töltenék jól megérdemelt büntetésüket.
2011. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
22.05: Ja, azt nem tudtam, hogy itt most az elmúlt tízezer évről beszélsz. Vagy hány évről is beszélsz? Mert nem mindegy. Nyilván nem lehet összehasonlítani a modern civilizált viszonyokat más történelmi korok fejleményeivel.
2011. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A románok is durván seggbek*rják a cigányokat, csak azt nem mondja be a tévé. Ott ha nincs kifizetve a számla, vagy lelakták az önkormányzati lakást, a gárdisták gumibottal verik ki őket onnan. Ilyet el tudsz képzelni MO-n? Én nem.
2011. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

"E! "


e

"Mi vagyunk a rasszista, fasiszta nép?"


Nem, mivel nincsenek rasszista, fasiszta népek, max. emberek.


" Mutassatok még egy olyan országot (románián kívül), ahol nem léptek fel politikailag a cigányok ellen (az országok 95%-ában ki űzték őket)?"


Romániában is felléptek ellenük.

Pl: Francia Guyanaban nem hiszem, hogy felléptek ellenük, mivel ott nincsenek.


Én szeretném, ha kevesebb cigány lenne, de most ettől a kérdéstől kevesebb lesz?

Ezt a kérdést tedd fel MAGADNAK inkább.

2011. okt. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!