Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A buszon felejtettem az...

A buszon felejtettem az orvosi leleteimet, amire még szükségem lenne. A buszsofőrt megkérdeztem, de Ő nem találta meg, és azt mondták valószínű valaki felvehette. Vissza lehet az ilyesmivel élni?

Figyelt kérdés

...mert rajta vannak a személyes adataim,nevem,taj számom,címem...

Egyáltalán azt sem tudom,kinek van rá szüksége:S és.ha megtalálta miért nem adta oda a buszsofőrnek?:(

köszi előre is!


2012. márc. 23. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
nyugtalan vagyok emiatt...:/
2012. márc. 23. 18:12
 2/6 anonim válasza:
0%
Hát visszamész az orvosodhoz és kikéred újra,aztán megtanulod,hogy tedd el mielőtt felszállsz a buszra,vagy nem teszed le sehová,amíg haza nem érsz!
2012. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

húha! jaj de okos voltál.csak én nem abban kértem tanácsot,hogy hogy NE veszítsem el az irataimat.

de azért köszi...

2012. márc. 23. 22:45
 4/6 anonim válasza:
0%
Hűha leszarom miben kértél tanácsot te f.szopó,én azt mondtam,hogy tanulj meg odafigyelni te kis nyomorék
2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hűha! de ideges lett itt valaki...:D ez nekem rejtett agresszióra utal.
2012. ápr. 15. 00:14
 6/6 anonim válasza:
0%
hüha!Én azt hittem te szóltál be..Azért lettem ilyen...
2012. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!