Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szevasztok! Szeretnék kimenni...

Szevasztok! Szeretnék kimenni a Francia Idegenlégióba, és megakarom tudni hogy milyen Orvosi vizsgálatok vannak pontosan?! Mindenki mást mond érdekel az egész felvételi is, de az Orvosi a legjobban és legrészletesebben!

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 12:34
 1/3 anonim válasza:
szia!nekem ezt írták én is szeretnék kimenni :):csontozat vizsgálat,röntgen ,ha már volt törésed,rosszpont.fogsorod hiányos lehet,de lyukas,törött nem,azért elküldenek,és kint drága egy fogorvos.tetkó nyakon,kézfejen .arcon rossz pont.Tüdőszűrés,vérnyomás,vérvétel,allergiák nem kizáró ok,de meg kell mondani hogy xy -ra allergiás vagy.
2012. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát azért nem pont így van. Én októberben jöttem haza az Idegenlégióból, minden vizsgám sikerült mégis elküldtek kevés hely miatt. 12 ember maradhatott kb. 60-70ből.

60-an mentünk le Párizsból Aubagne-ba, ahol a végére a kiválasztásra 4-en maradtunk és 1 franciát meg 1 japánt választottak be. Szóval 60-ból 2 személy.

2012. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem egyik ismerősöm volt kint pár éve, és neki szinte semmit sem néztek meg az orvosin.


Az első válaszolótól az lenne a kérdésem, hogy ha lyukas a fogom, de be van tömve, akkor azt leszarják e?


A második válaszolótól pedig azt, hogy hány évesek voltak, akiket felvettek, és te kaptál e papírt, hogy pl:menj vissza 1 év múlva?

2012. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!