Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki a tescoban dolgozik...

Ha valaki a tescoban dolgozik pénztárosként, az viselhet (szolid) műkörmöt? Kérem csak azok írjanak, akik biztosan tudják (ott dolgoznak/tak. )

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én eddig akárhány tescoban voltam, szinte az összes (női) pénztárosnak volt műkörme, kortól függetlenül. És nem csak szolid...
2012. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
ahogy az első is írta: én is szoktam ott látni a pénztáros csajokon nem túl szolid műkörmöket is
2012. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! :-)
2012. márc. 25. 12:28
 4/4 anonim válasza:
75%
ELvileg tilos a műköröm viselése. Viszont vezetőtől függ, hogy megengedi e. Viszont saját tapasztalat alapján mondom, hogy nagyon megviseli a kasszázás a műkörmöt, nekem könnyen letört egy-egy nagyobb tétel "átcibálása" közben. Nem volt kellemes érzés vele így tovább dolgozni...
2012. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!