Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen találkozni élőben egy...

Milyen találkozni élőben egy olyan emberrel, akit a neten ismertél meg?

Figyelt kérdés
Van valaki, akinek így alakult ki barátság/szerelem? Milyen volt az első találkozás? Mennyire lehet tartós egy ilyen kapcsolat?
2012. márc. 24. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Furcsa volt és nagyon izgultam miatta, mert mégis más szemtől-szemben beszélgetni valakivel, mint élőben.

Egy tartós dolog lett belőle.

2012. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm így ismerkedett meg a (most már) vőlegényével. Az első találkozásuk kicsit feszélyezett volt az elején, de hamar megtalálták a közös hangot. Valószínű tartós is, mert nemsokára házasodnak.
2012. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
85%

Én is találkoztam már olyannal, akit neten ismertem meg. Eddig mindegyik pozitív volt, bár lehet annak is nagy szerepe van, hogy egyik sem ilyen társkereső meg hasonló oldalakról volt. Csak úgy játékokból igazából. Elég jó emberismerő is vagyok, így sosem csalódtam. Van akivel már 3-4éve jóban vagyok, de egyikkel sem alakult ki több, csak barátság. Nem is nagyon alakulhatott volna, hiszen ők sajnos messzi laknak tőlem, így csak nagyon ritkán találkozunk, de sokat szoktunk beszélgetni neten és még van olyan akivel sokkal szivesebben beszélgetek, mint egy olyan baráttal akit akármikor láthatok..:)

Első találkozások meg..hát persze izgultam azért mindig, hogy megértjük-e így is egymást vagy hasonlók, de mindig jól elvoltunk, hiszen már alapból volt közös téma, mert előtte azért sokat beszélgettünk, meg megmutattam a várost ilyenek..:) Úgyhogy nekem nincsennek szerencsére rossz tapasztalataim ilyen téren:) Simán el tudok képzelni amúgy egy olyat is, hogy szerelem alakul ki úgy, hogy csak netről ismerjük egymást, de ahhoz az is kéne, hogy véletlen egy városban is lakjunk..utána találkozgathatunk akár minden nap..olyan mintha bárhol máshol ismertem volna meg..:) Nah de ilyen még eddig nem volt, és nem is lehet tudni, hogy lesz-e. :)

2012. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Innen volt egy 1,5 éves kapcsolatom..:$ biszex vagyok,először voltam lánnyal.


16/L

2012. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!