Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szeretnék egy olyan emberrel...

Szeretnék egy olyan emberrel találkozni aki képes információval szolgálni előző életemről! Van ilyen vagy csak átbaszás az egész?

Figyelt kérdés

Tele van a média meg az összes újság ilyen hirdetésekkel!

Aki emlékszik az előző életére kérem írjon.


2011. jan. 18. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem átbaszás.
2011. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
Senki nem emlékszik az előző életére,mert nem is volt neki! Sokan hisznek benne,de erre nincs semmilyen bizonyíték! Vannak,akik hirdetiuk magukat,hogy jó pénzért megmondják,ki voltál az előző életedben,de ezek csalók.
2011. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

1. vagyok.

Pontosítok: nem átbaszás, hogy előhozhatjuk előző életeinket.

Viszont sok olyan ál-hozzáértő van, aki hirdeti magát, de valójában nem csinál semmit.

Meg persze vannak a hitetlenek is :)

2011. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Na a válaszra én is kíváncsi lennék :D
2011. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Regresszív hipnózisban próbálkoznak ilyesmivel.

(Ráth-Végh Istvánnak van egy tanulmánya, amiben egy ilyen esetet ismertet - egy kalitkában nevelt nő esetében tökéletesen kimutatták, mit honnan szerzett az előző életének víziójához, nem mai eset)

2011. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat kérem akinek e-téren van tapasztalata írjon, mert egyszerűen nem tudom felfogni a reinkarnációt pedig nagyon érdekel a téma.

Arról nem beszélve, hogy ki nem szeretné tudni mi volt előző életében és milyen korban élt....stb

2011. jan. 19. 00:08
 7/19 BlackSword ***** válasza:
34%

Persze hogy átbaszás... A reinkarnáció csak a gyengék és a gyávák mentsvára, akik vagy nem tudtak, vagy nem mertek élni/életükben megtenni valamit, és arra várnak, hogy a következő életükben esetleg legyen elég erejük/bátorságuk megtenni...

Élj! Ne készülj az életre!

Vagy ami még jobb: Tedd meg és esetleg bánd meg, minthogy megbánd, hogy nem tetted meg!!!

2011. jan. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nah ak most jövök én! :D Nem átbaszás!!!!! Anyum foglalkozik ilyennel INGYEN!!!!!! Több embert is utaztatott vissza előzőéletébe. Az eggyik vmi tábornok volt és rákeresett a neten mert a férje nem hitte el. És megtalálta! télleg volt olyan tábornok! Saját tapasztalattal sajnos nem tudok szolgálni mivel nem multam el 18.
2011. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
pránanandi utaztatást ajánlom. 2x voltam, nagyon érdekes tapasztalat, és hasznos is!
2011. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit nem tudok a prananandiról!
2011. jan. 21. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!