Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak olyan csajok akiket...

Vannak olyan csajok akiket nemcsak a ruhák, cipők. érdekelnek, hanem plázákban megnézik a műszaki boltokat is? (pl. : saturn. )

Figyelt kérdés
Tv, pc, telók, hangrendszerek, fülesek, ....
2012. márc. 25. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ritkán járok plázába, de ha mégis, akkor megnézem a műszaki dolgokat is. Főleg a hangfalakat, fényképezőgépeket.


Nem tudom, hány éves vagy, de azok a lányok, akik plázázni járnak cipőt nézegetni, maximum 15 évesek lehetnek.

2012. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mindig benézek a műszaki boltokba is, de nem vagyok szakértő, még csak azt sem mondanám hogy a hobbijaim közé tartoznak a tv, pc, hangfalak, stb. De szeretek ilyesmiket nézegetni / vásárolni, ha kell valami.
2012. márc. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten műszaki bolt miatt megyek csak plázába, ha keresek valami háztartási gépet, szórakoztató elektronikát, kisgépet.
2012. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem, vagy csak ritkán járok plázába, mivel ahol lakok nincs. :D

Egyébként szeretem a kisállat kereskedéseket és az elektronikai cuccokat. Ruhát csak akkor veszek, ha már lerohad rólam, vagy kinőttem.

Meg még ilyen OBI(wan kenobi) -ba szerretek járni. XD

2012. márc. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szoktam am látni lányokat elektronikai boltokba, de mindig a pasijukkal vannak, így nem tudom h csak kényszerből vannak ott vagy tényleg érdekli őket.

Én am sűrűn járok, mert szinte mindent ki lehet próbálni, engem meg minden érdekel és így mégcsak megse kell venni :D

De am ruhákat is megnézem csak kevésbé részletesen/sokáig :)

2012. márc. 25. 15:34
 6/10 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok.

Nem érdeklődésből, hanem mert KELL.

Pl. ha kell venni egy hűtőszekrényt, akkor kell venni egy hűtőszekrényt.:) És akkor néhány hetet el kell tölteni avval, hogy az ember elmélyül a hűtőszekrények jellemzőinek világába, hogy jó ár-érték-arányban sikerüljön vásárolni.

Amilyen műszaki cikkre szükség van, azt a cikket egy kicsit ki kell tanulni. Ennyi. De egyáltalán nem élvezet ez nekem, hanem muszáj-dolog.

De én minden vásárlással így vagyok. Utálom, nyűg nekem.

2012. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De kár :( pedig jó hobbinak is ;)

Megjelenik vmi új hülyeség mindig megyek kipróbálni, de nem készülök rá meg ilyenek, nem tanulom meg a tulajdonságait csak megnézem , szöszmötölök vele kicsit és kész :)

Órákat eltudok így lenni, mondjuk muszály is mert nem lakok nagyvárosba és ha már odautazok akk ott vagyok egész nap :)

2012. márc. 26. 00:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, hát a véredben van, ezt szereted. Lányok is vannak ilyenek.:)
2012. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én nem járok annyira plázázni, max. tesco vagy postára rohanok a Camponában


a kisállat-kereskedéseket meg szoktam nézni, műszaki dolgokat nem nagyon veszek, szóval nem annyira járok be, tescoban Camponában szoktam néha elsétálni hajvasaló, konyhagép meg ilyesmiket nézni ha olyan kedvem van


OBI-ban az égők és időzítőket imádom, jah meg az elosztókat nézegetem mindig :D gyertyák, növények


tvm van, laptopom van, fülesem is van egy tök jó, hangrendszert meg nem hozhatok apartmanba a szomszédok miatt... úgyhogy én általában csak azokat a cuccokat nézem amire szükségem van/ megkönnyítené az életem és jól jönne

2012. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én kifejezetten utálok ruhákat nézegetni. a mediamarkt-ba szoktam bemenni főleg, ha van, de egyébként bármilyen műszaki bolt megteszi. a könyveket is szeretem meg az írószerboltokat, de ruhaboltot akkor lássak amikor a hátam közepét.
2012. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!