Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az alekosz száma? A bnőmet...

Mi az alekosz száma? A bnőmet már csak a gépek tartják életben.

Figyelt kérdés

lécci segítsetek,és ne fikázzatok.

A legjobb barátnőm haldoklik,és azért kéne a száma s vv-s alekosznak.a bnőm imádja.


2012. márc. 26. 01:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Más mesét találj ki haver, ami hihetőbb! Jót nevettünk. Haha.
2012. márc. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

"A bnőmet már csak a gépek tartják életben."


Ha ennyire ráfüggött a VV-re, akkor eddig is a gépek tartották életben. (t.i.: TV)

2012. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

elsőnek: hülyegyerek,én lány vagyok.másrészt te egy elég érzéketlen ember lehetsz.nem vok rád kiváncsi.


másodiknak:te se vagy több egy érzéketlen embernél.sajnállak.

2012. márc. 26. 11:33
 4/12 A kérdező kommentje:
és lécci az írjon,aki nem csak röhög rajta.Nem lessz jobb tőle senkinek,csak az érzéketleneknek,hogy belegyalogolnak más lelkébe
2012. márc. 26. 11:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Akkor tegyük félre azt, hogy a VV milyen "magas" szellemi színvonalat képvisel és hogy alekosznak milyen hasznos a "munkássága".

Ugye nem gondolod komolyan, hogy itt bárki tudja alekosz telefonszámát? Szerinted alekosz kiadná-e a telefonszámát, hogy aztán fél percenként rajongók hívogassák? Ennyire azért ő sem hülye, meg aztán van neki más dolga is.

2012. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó:köszi,csak a bnőmnek ez a kivánsága,én csak jót akartam neki
2012. márc. 26. 12:15
 7/12 anonim válasza:
58%

Szerintem írj a Fókusznak egy levelet, ha tényleg ez a helyzet..


Másoknak.. meg nem kéne lefikázni a másikat, tény hogy sokszor van az hogy az embert át akarják vágni..de vegyük csak a tegnapi Frizbiben bemutatott májdonort kereső lányt.. Fikázták Facebookon.. lehordták mindennek, és tessék mégis az a baja, és mégis megjelent nyilvánosság előtt.. remélem annak a keze leszáradt tőben aki baszogatta..

Ugyanez megy itt is.. most míg az ember nem lát a dolgok mögé ne fikázza a másikat... Mert ha tényleg igaz,akkor remélem közbelép a lelkiismeretetek, ha van.. Ha meg nem igaz... gondoljátok azt hogy legalább megpróbáltatok segíteni... és PÉNZBE SE KERÜLT...

2012. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó:nagyon köszi aranyos vagy.:-) És teljesen igazad van,és köszi,hogy mellém áltál.
2012. márc. 26. 22:03
 9/12 anettka53 válasza:
kit érdekel nem rám tartozik:) h a te barátnődet mi tartja vissza:) már bocs
2012. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a haldokló barátnődnek egy alkoholista, senkiházi, féreg a kívánsága
2013. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!