Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok samsung telefonra...

Hogy tudok samsung telefonra képeket letölteni számítógépről? (USB-kábellel) zenéket tudok letölteni de képeket nem mert nem tom hogy kell. Szóval hogy csináljam? /valaki magyarázza el/^^

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h tévedek, sőt, majdnem biztos vagyok benne, de lehet, h ugyanúgy.:) Egyébként tegnap kaptam 1 Samsung-ot, kipróbáltam az USB-kábelt, de nem tom, h kell küldeni se zenéket, se képeket. Ha nem baj, légyszi elmagyarázod, h kell zenéket küldeni?:)
2012. ápr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bedugod a gépbe az USB kábelt. Megjelenik a gépen agy ablak, ott menny a fájlok vagy mappa megnyitása lehetőségre. Ott megnyitod a music-ot, vagy photo-t. Ott vannak a zenék, vagy képek (ha vannak). Majd megnyitod a gépeden azt a mappát ahol az a zene vagy kép van amit át akarsz másolni. Ott rámész az egyikre jobb gombal, ott a másolásra kattintasz, majd a mobil mappájába jobb klikk és beillesztés. Vagy csak áthúzod a gépből a mobilba. És kész. Ha nincs kép a gépeden, akkor értelemszerűen letöltesz. (képkeresés, mentés...)
2012. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
töltsd le elöször a zenét a gépedre amúgy én a free youtube to mp3 converter használom és nagyon jó!annyi letöltöd a programot és aztán a youtuberól a zene linkjét beilleszted oda és dowland és kész aztán pedig ott van jobb katt küldés E meghajtó mek.kártyára vagy amit neked ott ír és átküldi és kész^^ amúgy már rájöttem h hogy kell képet leszedni köszi mindenki :)))
2012. ápr. 16. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi, de már rájöttem, h áthúzással is lehet.:) Egyébként én a youtube mp3-ról szoktam letölteni zenéket.
2012. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi, nekem Samsung Galaxy Acem van és fogalmam sincs h hogy kell letölteni a gépről képeket :( nem tudnátok segíteni? :/
2013. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!