Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan? Hogyan mondjak le...

Hogyan? Hogyan mondjak le arról, aki nekem nagyon tetszik. Most arra kérek szépen tanácsokat, hogy hogyan tudnám őt elfelejteni, hogyan mondjak le róla, vagy tanácsot kérnék hogyan 'hódítsam meg', mivel fülig szerelmes vagyok belé.

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz... :'( Én Róla biztos nem tudnék lemondani :( Sajnos meghódításhoz nem nagyon értek... De lemondani róla nem tudnék... Más tetszik neki vagy miért kell lemondanod róla?
2012. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
úristen, úgyanez a helyzet velem is.. és abszolút tanácstalan vagyok, hogyan tudnám őt meghódítani. a a gáz, hogy végzős és ... :'(
2012. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondj le róla... ő is csak ugyanolyan köcsög paraszt, mint a többi. Csak kihasználna, majd összetörné a szíved. Ne higgy a nyálas filmeknek, a valóságban ilyen nem létezik! Sajnálattal telve attól, hogy téged is bűvkörébe vett egy helyespofijú sunyi disznó, sok sikert kíván: egy 17/L.
2012. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vezess titkos naplot, amiben kiadod az erzeseidet...es kozben szepen lassan legy nyitott a vilagra, foglalkozz olyan dolgokkal, amiket eddig hanyagoltal, peldaul olvasas, szinhaz...vagy akarmi, ami jotekony hatasu az elmere es a gondolkdasra...szepen, lassan, fokozatosan el fogod tudni felejteni azt, akit eddig "balvanyozva" szerettel.
2017. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!