Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz ez a levél, amit egy olyan férfinak küldtem, aki tetszik nekem (ő ezt nem tudja)?

Figyelt kérdés

Röviden az előzmény annyi, hogy egy cset oldalon ismerkedünk, beszélgetünk, és ma kérdezte tőlem, hogy nagyon keresem-e még a helyem (gondolom az életben)?

Na, erre válaszoltam ezt:

"Nem unatkozom, az csak úgy néz ki, de van mit tennem. Most ugyan áll a meló egy kicsit, de így tudok foglalkozni az üvegfestészettel is...ha itt lököm az agyament

dógaimat - ahogy te írtad :), az azért van, mert mondjuk épp szárad a kép és túl sok festéket szívtam be.

Vicc. :)

A helyemet meg szerintem úgy nagyjából belőttem, menetelek a célok felé, lassan majd fogom a batyumat és elhagyom ezt a melóhelyet,

most ez az első, aztán ha ez összejön, vonzza magával a többit is.

Egyedül a férfi jelenséggel nem tudok mit kezdeni (és itt tényleg keresem a helyem), egy igen hosszú, reményteljes kapcsolat után elég nagy páncélt növesztettem.

Tudod, olyanra vágyom, már rájöttem, aki azt gondolja, hogy a nő a vaj, akit fel kell melegíteni, hogy kenhető legyen, és ha a férfi elég határozott és ügyes,

akkor gyönyörűen lefedheti vele a kenyeret. :) De egyelőre odáig se jutok el, hogy vaj legyek.

Mindegy, majd eljő ez is, az egyetlen, amit nem tudok tervezni...a netes társkeresős oldalak borzalmasak...virtuális csók, meg virtuális kacsintgatás,

meg cseresznye a tortán: virtuális ölelés. Nem tudom komolyan venni. Hülyeség.

Nem akartam sokat írni, és nem azért, mert unatkozom, hanem mert jó hatással vagy rám, bírlak, és mert ki akarom használni azt,

hogy jó irányba akarsz terelgetni :)...mivel lenne egy problémám, amire talán te tudod a választ."


2012. márc. 23. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az lesz a gáz ha ő is jár erre az oldalra és felismeri a levelet , na az nem csak szimplán gáz hanem ultra gáz
2012. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem jár erre, de nem ez volt a kérdésem
2012. márc. 23. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

nem tudom, hogy honnan van a szoveg, csak gondolom, a te agyadbol lehetseges, de nagyon szepen van megfogalmazva...nekem tetszik :) szerintem neki is

sok szerencset!

2012. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy nem jár erre? rákérdeztél, mert akkor tuti hogy fel fog itt bukkanni
2012. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert nem szokott ilyen jellegű oldalakat olvasni, és ha meg valahogy idetéved, az legyen az én gondom, arra kérlek téged és mindenkit, hogy a feltett kérdésre reagáljon, köszönöm!
2012. márc. 23. 20:28
 6/12 anonim ***** válasza:

kérdésre válaszolva nem tetszik a megfogalmazás, és igen GÁZ



Persze pozitív visszajelzést vársz, mert ezért is tetted fel a kérdést

2012. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést, kedves válaszoló, mert valóban érdekel mások őszinte véleménye (bármi is legyen az)
2012. márc. 23. 20:35
 8/12 anonim ***** válasza:

"a nő a vaj...De egyelőre odáig se jutok el, hogy vaj legyek." akkor nem vagy nő? ez cinkes.

másrészt, elárultad magad, hogy netes társkeresőkön is mozogtál. ez sztem gáz, meg lehet h szerinte is, de ha már beszéltél róla neki, akkor ok.

am meg tök idióta vagy, h ide kiírtad, nem értem a logikád. ha sz arnak gondolnád, nem osztanád meg ennyi emberrel, meg ezzel a számodra vonzó fiúval sem :D

2012. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudja, hogy keresek itt-ott, ja ennek a vajas elméletnek a lényegét nem tudtam rendesen leírni :)
2012. márc. 23. 21:03
 10/12 anonim ***** válasza:
en szivesen olvastam. szerintem otletes es elfogadhatoan meleg hangulata van. sot olykor meg vicces is. (fiu)
2012. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!