Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt tényleg így kell kiejteni?

LinuxPower kérdése:

Ezt tényleg így kell kiejteni?

Figyelt kérdés

A GTA IV-ben a GPS azt, hogy „yards” mindígy úgy mondja, hogy „jarksz” vagy „járksz”.

Tényleg így kell kiejteni, „K”-val?

(Amúgy szerintem baromi idegesítő hallgatni...)


2012. márc. 26. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és még valami!


A Chinatown Wars-ban (a DS verzióan legalábbis) ha sétálok, akkor csak úgy, véletlenszerüen megszólalnak az emberek, ha elmegyek mellettük. És van egy hangeffekt, amiről fogalmam sincs, mi lehet. Ugyanis van, hogy valami ilyesmi hangzik el (nem tudom, hogy kell leírni helyesen, viszont így kell kiejteni): „Mán, jecc!”

Ez vajon mi lehet? :D

2012. márc. 26. 20:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Rosszul hallod. Nincs ott "K".
2012. márc. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig simán hallható, hogy „K”-val mondja. (a férfi hangnál jobban lehet hallani, mint a nőinél...)
2012. márc. 27. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy rosszul van programozva, vagy beállítva, vagy tudom is én, mit csinálnak ezekkel, hogy ilyenek legyenek. De biztos, hogy nem K-val kell ejteni. :)
2012. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ok.

Amúgy elfelejtettem mondani, de a PS3-as verzióról van szó.


Amúgy a másik (amit az első hsz.-ben írtam) nem tudod mi lehet?

2012. márc. 27. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a "csak úgy megszólalás" az arra lenne jó, hogy élethűbb legyen, mert szimulálná az utcai beszélgetést.. viccesen :). Jobb ötletem nincs.
2012. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!