Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha matekórán...

Mit csináljak, ha matekórán ok nélkül MINDIG rám jön a röhögőgörcs, és nem bírom abbahagyni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Történt valami régebben, ami igazából kiváltja?

Hát az egyetlen tanács amit adni tudok, hogy ne járj be órára. Bár ez nem megoldás. XD

2012. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Idegi kimerültség is lehet az oka. Próbáld annak az okát megkeresni.
2012. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy zavarban vagy vagy izgulsz?Mert mondjuk, nem megy a matek?Van, aki idegességében röhög.A tanár mit szól hozzá?Én is kaptam röhögőgörcsöt egy matek órán,mert épp valami hülyeség eszembe jutott, és belenyerítettem a síri csendbe.A tanár meg kizavart a folyósóra, de ez csak rontott a problémán,hát, elég vidám napjuk lett aznap a többieknek is, kivéve a tanárokat.
2012. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én mindig ránézek a barátnőmre és ok nélkül mind kettőnkből kitör a nyihogás; az sem zavar minket ha a terem 2 végébe ültetnek minket :D ://
2012. márc. 27. 18:09
 5/8 Nikike99 válasza:
xD velem is ez szokott lenni xD
2012. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kriszti8 ***** válasza:
55%
ha röhögnöm kell akkor általában össze szoktam szorítani a fogaimat, vagy valami borzasztó dologra gondolok.ha valami rossz dologra gondolok mindig elmúlik.amm nekem ez angol órán szokott lenni mikor az osztálytársaim full hülyeségeket mondanakxdd nekem használ.vagy igyál elötte valami rosszízű italt/
2012. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kriszti8 ***** válasza:
25%
ha röhögnöm kell akkor általában össze szoktam szorítani a fogaimat, vagy valami borzasztó dologra gondolok.ha valami rossz dologra gondolok mindig elmúlik.amm nekem ez angol órán szokott lenni mikor az osztálytársaim full hülyeségeket mondanakxdd nekem használ.vagy igyál/egyél elötte valami rosszízű italt/kaját és akkor tuti hogy nem lesz kedved röhögni
2012. júl. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet pl. azért mert feszült vagy, feszültnek érzed a légkört az órán mert pl. nagy tekintélye van a tanárnak és úgy neveltek h nagyon tiszteled a tekintélyt. ha ilyen szituban vmi kisebb furcsaság történik, az nem vicces azoknak, akik nem tisztelik annyira a tekintélyt, míg pl. te úgy élheted meg, mintha bíróságon történne vmi baki és úgy sokkal viccesebbnek éled át.
2012. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!