Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek óta vasalom a hajam,...

Évek óta vasalom a hajam, sajnos törik, ezért szeretném abbahagyni. Így viszont olyan göndör, mint egy kisbárány szőre:S Nem akarok nevetség tárgyává válni, mert tényleg elég göndör, ráadásul rövid. (? )

Figyelt kérdés

Igazából ez nem is kérdés, igazából csak véleményekre vagyok kíváncsi (esetleg tanácsokra), remélem nem baj.

Köszönök minden választ!


2010. aug. 25. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:)) Enyém is ilyen, de már lelóg a vállamig szárazon is. :) Vizesen sokkal hosszabb.


Lehet nagyon jól növeszteni, úgy, hogy pld. a frufrudat hagyod megnőni, és feltűzöd egy pici csattal a fejed tetejére, vagy a füled mögé rakni oldalt, szóval az "átmenetet" kell túlélni valahogy. Nekem így sikerült :)

2010. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A furfumat szerencsére fel tudom tűzni, mert hosszú oldalfufrum van (áldom az eszem, hogy mégsem vágattam egyenes, tömött fufrut, mint ahogy azt terveztem!), de míg az egyik oldalon egész szép kis loknik vannak, a másik oldalon olyan, mintha jól megcsupálták volna a fejemXD

De várok, várok... remélem, így hamarabb megnő.

2010. aug. 25. 23:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor egy fokkal szerencsésebb a helyzet, mint az enyém volt :)) Még egy kis zselézés is fel tudja dobni. Nem tudom, mennyire dús a hajad, (az enyém eléggé), és egy kis vax-szal vagy zselével tudom vizes-hatásúvá tenni, és az is sokat dob rajta. (első ismét).
2010. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
MEglehetősen sűrű, vastagszálú, és dús hajam van. A wax vagy a zselé miatt nem kell gyakrabban, esetleg naponta mosni?
2010. aug. 26. 10:30
 5/6 anonim válasza:
Ugyan ez a helyzet velem is.:'D Nekem is vastagszálú, drótszerü göndör a hajam és ha megszárítom úgynézek ki mint egy pulikutya... Ezért vasaltam éveken keresztül és úgynéz ki már a hajam vége, mint valami drótkefe:D ezért levágta a fodrász ameddig töredezett volt és most nyáron lusta voltam néha kivasalni és hagytam hogy megszáradjon magától. Egy napig még nagyon gusztustalanul néz ki:D de utána ha nagy mint nap vizezed meg balzsamozod vagy zselézed akkor nagyon szép fürtökben fog állni és olyan igazi göndör hajad lesz. Én is most ezt csinálom, ráadásul én festetem is úgyhogy tényleg az egyikkel lekellett állnom. Amúgy a vállamig ér és elég dús, de egy próbát megér. Hátha tetszeni fog. Ja és a frufrum mindig egy csattal hátracsatolom középen. Próbáld ki! Remélem segítettem.
2010. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ki fogom próbálni!

Amúgy lehet, hogy hülye kérdés, de hogy fésülöd a hajad? Mert megfésültem (ritka fogúval), és a lokniszerűség kijött belőle, és szörnyen állt. Ha meg nem fésülöm meg, akkor elöl nem néz ki rosszul, de hátul lehet hogy kócos, azt nem akaromO.o

2010. aug. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!