Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt hogyan csinálta Dynamo?

Ezt hogyan csinálta Dynamo?

Figyelt kérdés

Sziasztok itt egy vidi: http://www.youtube.com/watch?v=TmPbO9c3lmc


a 40. percébeen jár a vizen, na de ezt hogy? most meglett vágva, vagy ilyen víz tükröződés vagy valami ilyesmi?

Vagy igaz ilyen teljes valójában?


Meg a többi trükM hogyan? (Ha valamit tudsz hogy csinálja írd le!)


köszi



2012. márc. 27. 16:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
A lényege a dolgoknak hogy tudja manipulálni a részecskéket. Nem szakítja szét a kötéseket csak eltávolítja őket egymástól. PL mikor áthúzta a nyakláncát a saját nyakán. ugyan így mindent. Testébe rak ezt-azt és pl a cipőjéből veszi elő a kártyát. Meg mikor a kis ujját kb kör alakúra fordítja. Manipulálja mindennek az anyagát. Erre mindenki magának kell rájönnie hogy hogyan képes rá. Aki rájön az a büdös életbe nem fogja elmondani hanem inkább pénzt csinál belőle lásd Dynamo. Amúgy meg minden tiszteletem az övé. Elképesztő egy figura.
2012. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg normális válaszokat kaptál, ha nem is a kérdésedre, mivel ha valaki tudja, hogyan kell csinálni, úgysem fog rohanni ide, hogy elmondja neked. Amíg meg nem jövünk rá mi magunk, hogy mit és hogyan csinál, addig marad az ámulás, és a vágy, hogy "bár tudnék én is ilyet"...
2012. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
hát mivel földönkívüli dolgokra nem képes, tényleg egy üveg lehetett a víz alatt ami lebeg és valahogy tolta magával.
2012. ápr. 23. 19:36
 14/24 anonim ***** válasza:

Ez a vizenjárós már eléggé elsütött dolog. Talán a Viasat 3-on megy (ment?) egy műsor amiben bemutatják a trükköket, ott mutatták be. Igen, átlátszó, profin megcsinált, csak a lépések helyén lévő dolgok vannak, nem ma láttam, így nem tudom pontosan. :)


Itt egy másik témában a sörösüveges hülyesége: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2819314..

Nem nagy szám. Kamerák, ennyi. Élőben a felét nem csinálná meg neked, sőt. Amit viszont igen, ahhoz nagy respect. De ehhez nagy tehetség sem kell, sajnos.

2012. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Az üveglap a víz alatt nem lehetséges mert ráment a hajó...

Amúgy én nem tudok magyarázatot, egyszerűen már ilyen szintre emelte a bűvészetet. Az a copperfield is járt vízen de ott simán elmenne az üveglap. Itt nem.

2012. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Részecskéket manipulálni??? Ugyan már!!! Ha tudnánk hogyan csinálja tök egyszerűnek tünne az összes trükkje, manipulálás, kézügyesség ennyi. Nincs itt szó semmilyen varázslatról vagy különleges képességről, ügyes ennyi...

Vizenjárás is lehet egy egyszerű kamera trükk, felveszik ahogy sétál, majd odavágják a videóba. Nagyon szeretem nézni amit csinál, de nem arról van szó amikor beleteszi a sörösüvegbe a telefont hogy annyira vágja a kvantum fizikát, csak jól ért a szemfényvesztéshez. üvegbe telefon: http://www.youtube.com/watch?v=8Y12JoZdGxE&feature=fvwrel amikor megcsavarja az iphone-t az csak annyi hogy a kijelző azt mutatja ami a a telefon hátán van, persze csak félig. Amikor átment az üvegen ott egy ajtó volt és lazán gugolva kisétált stb... Nem kell nagy dolgokra gondolni az összes egyszerű trükk csak kézügyesség kell hozzá. Aki meg azt hiszi ennek köze van a fizikához annak nem ártana beiratkozni egy középiskolába ahol van normális fizika oktatás...

2012. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Jah és hogy anyagot manipulálni:DD Erre csak annyit tudok mondani manipulálás szó jelentése befolyásolás, de nem anyagi értelemben hanem személyeket élőlényeket lehet manipulálni anyagot nem. Anyagnak szerkezete van amit kémiai, fizikai reakciókkal alakítani lehet. A vízen járás fizikai képtelenség egy felnőtt embernek, túl kicsi felületen érintkezünk a vízzel ahhoz hogy elég legyen a felhajtó erő, és túl nagy a sűrűségünk ahhoz hogy fent maradjunk. Ha hátadra fekszel és fent maradsz a vízen az azért van mert a levegő a tüdődben kisebb sűrűségű mint a víz és ez tart fent. Egyszóval ne a fizika által keressetek megoldást a trükkökre, egyszerű szemfényvesztés az egész semmi tudományos.
2012. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
üveglap biztos nem ahol ő csinálj kicsit mélyebb mint 2m.
2012. aug. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 xcolv120 válasza:
Hát télleg jár a vizen nem lehet alata üveg lap mert a kajakok is ott elmentek és az evezövel evezetek szal ne mtutak volna evezni ha üveg la let volna ott
2013. jan. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 xcolv120 válasza:
Ha rájösz az egyikre utána a többi már gyerekjáték lesz :D én is probálgatam azt az 1 lábon álást talán 10 másodpercig ment aztán elestem.... probálkozni kel nem kel fel adni:D
2013. jan. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!