Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

KINGMAX kérdése:

Szerintetek az normális, ha egy 16 éves fiú szeret meséket nézni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy barátom, aki havonta egyszer-kétszer megnéz egy DVD-s mesét, például az Aranyhajat, vagy más hasonló rajzfilmet. De amúgy mellette olyan mint a többi átlagos srác: sportol, szereti az akció filmeket, a horrort is, szóval nem a 'nyápicok' közül való. Vagy ez inkább jót jelent, mint rosszat?


Válaszodat előre is köszönöm!


U.i.: Kezdem én is átvenni ezen szokását... :)


2012. márc. 27. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja meg még valami:


Félreértéseket elkerülendő, ha valaki nem szereti a horror filmeket, vagy nem sportol, attól még nem nyápic. Nem így értettem.

2012. márc. 27. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem... nekem a tesóm haverja.. Disney Channel-t néz (22éves) :D ne aggódj.!!:D normális.. csak nem minden fiú meri elmondani.. mert azt hiszi attól nagy hogy horrort nééz..:D ;)
2012. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és imádom Spongyabobot :D.
2012. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jó! :)


Akkor ezzel nincs is semmi baj?

2012. márc. 27. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
boci és pipi a legjobb meg sp family guy. de amugy nincs kikötve milyen korosztálynak szól egy adott mese de ha mégis akkor sincs semmi ha valaki ilyet néz, én is 20 vok és még most is nézem..aladdint is valamelyik nap néztem. viszont a Dorka nevü rémséget soha. de soha ne nézdmeg. mert 7 nap mulva...
2012. márc. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 18 éves lány vagyok, és imádok mesét nézni.

Egyébként azt tapasztaltam, hogy a korosztályomban nincs olyan, aki ne nézne meséket. Szerintem ez az a kor, ahol visszatérünk hozzájuk, mivel megijedünk a felnőtt élettől.

Engem sokkal jobban lekötnek, mint a filmek. Amúgy én is megnéztem egy csomószor az Aranyhajat, vagy pl A párizsi mumust, meg más Disney meséket. És rajzfilmsorozatokat is. Van olyan is, amit le is töltöttem.

2012. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!