Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegeden, Moszkvai körút...

Szegeden, Moszkvai körút környékén hall vki mostanában ilyen fura hangot estefelé, éjszaka?

Figyelt kérdés
Nem tudom mihez hasonlítani, vmi gép lehet, hangos, és sokáig "szól", majd néhány másodperc szünet és megint... Mi ez?

2012. márc. 28. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Moszkvai körút melyik részén? mert én itt lakok a Moszvai körút és Petőfi sugárút sarkán
2012. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ott!
2012. márc. 28. 19:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Te is hallottad már?
2012. márc. 28. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem, igazából csak azt szoktam hallani ahogy a munkások építik nem messze mögöttünk az új lakóépületet, de azt reggeltől délutánig. Te körülbelül mikor szoktad hallani a hangokat? És milyen típusú?
2012. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi ha tolakodó vagyok de mondasz egy épületet kb melyikben laksz? A Coop fölött esetleg? Vagy a gyógyszertár mellett? Vagy a móravárosi tesco felé? Mert lehet szomszédok vagyunk :D
2012. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyjából a gyógyszertár mellett, kicsit odébb. Főleg este hallom, tegnap majdnem 11-ig. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor pl az asztalt arrébb húzzák és az nyikorog, de ez folyamatos zaj, szünet nélkül. Olyan mint, vmi gép, de nem tudnám semmihez sem hasonlítani, se porszívó, se mosógép... És elég hangos, nem ilyen tompa, h alig hallom.
2012. márc. 28. 21:05
 7/8 anonim válasza:
Én a Mérey utcán laktam, és ott hallottam (szerintem) hasonló hangokat. Ilyen éles, nem? Amiket én tapasztaltam egyébként valószínűleg denevérek voltak. Gondolom szexeltek, nem is tudtam aludni, így elköltöztem. A ház repedéseiben jól elvannak sajnos.
2012. márc. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a móravárosi Tesco felé ahogy megyünk a lottózónál lakom. Ott nem hallani semmit, de majd figyelek rá.
2012. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!