Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Mit tegyek?

Leszbikusok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves korom óta tudom,hogy szeretem a lányokat,el is fogadtam egészen mostanáig. 17 vagyok és kb egy hónapja megismertem egy srácot és annyira azt hittem,hogy valami megváltozik,aztán rájöttem,hogy nem,akármennyire is próbálkozom,nem tudok fiúkkal lenni. És eddig elfogadtam és most nem megy és kezdek teljesen kétségbe esni. Hogy lehet ezt elfogadni? Mért van az,hogy 3 évig el tudtam és most kezdek aggódni? Talán mert mindenkinek barátja lett körülöttem,csak én vagyok egyedül,de most ezen nem tudom túltenni magam és nincs olyan személy körülöttem,aki tudna segíteni,mert senkinek nem mondtam el. Nem bírok lenyugodni, nagyon rossz érzés,hogy tudom,hogy leszbikus vagyok és senkinek nem mondhatom el és már nem is tudom,ki vagyok egyáltalán.

2012. márc. 28. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
De úgy érted, hogy csak a lányokat szereted, vagy is-is? Mert ebben az esetben biszexuális vagy, nem igazán leszbikus. Amúgy nézz végig a sztárokon: rengeteg olyan sikeres ember van, aki a saját neméhez vonzódik. Vállald fel, de ha nagyon kínosnak érzed, ne nagyon hangoztasd, csak a közvetlen ismerőseidnek, barátaidnak mondd el! Ha megpróbálsz másképpen viselkedni, mint amilyen vagy, az előbb utóbb személyiségzavarhoz is vezethet, szóval légy önmagad! Fel a fejjel. :)
2012. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt több barátom is,de inkább csak azért,hogy ne legyen feltűnő. Amikor komolyabbra fordították volna a dolgot,szakítottam. Viszont voltam már szerelmes,úgy igazán egy barátnőmbe,csak nem mertem elmondani neki,de tudta és nem kezdeményezett,úgyhogy távol maradtam tőle. Félek,hogy elcseszem a baráti kapcsolataim,nem olyan helyen élek,ahol ez elfogadott lenne...
2012. márc. 29. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ifjú bizony a melegek egyik legnagyobb dilemmájával került szembe, mégpedig azzal, hogy az igazán jó barátokkal hogyan maradjunk barátok. Kedves, erre a kérdésre nem lehet választ adni. Annyira összetett a dolog, hogy közeli barát is maximum tanácsot adhatna, de mi, mint névtelen, szeméyltelen és téged emberként nem ismerő válaszolók, semmi olyat nem tudunk mondani amire józan ésszel rá ne jöhetnél magad is. Ha nem mondhatod el senkinek a dolgot, akkor írd le egy naplóba, meglepően meg fog nyugtatni. Mást nem tudok mondani.
2012. márc. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy még, kissé összezavarodott érzésekkel, összezavarodott szexualitással. Ez teljesen normális. Ez még változhat 19-20 éves korod táján, és meglátod később másképpen fogod látni, megismered önmagad. De bárki is lesz belőled, el kell fogadnod azt az embert olyannak amilyen. Ha leszbikus, ha nem.
2012. ápr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Fel a fejjel!

Írtam neked üzenetet... olvass :)

2012. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lássuk be: ebbe néha felnőtt fejjel is belecsúszunk. Hogy elindul egy barátság egy (heteró) nővel, és szép lassan azon veszem észre magam, hogy "bele vagyok szeretve". És pont olyan nehéz túltenni magát rajta az embernek, mint kamaszkorban.

Lányzó, ha tudod, hogy leszbikus vagy, akkor nem igaz, hogy "már nem is tudod, ki vagy egyáltalán." Szerintem -- persze kívülről könnyű okoskodni -- próbáld meg alaposan végiggondolni, hogy mi az, ami miatt nehéz elfogadnod magad. Azért, mert mások mit szólnak? Vagy valóban belőled fakad a rossz érzés? Mert nagyon nem mindegy. És ha ezzel tisztába kerülsz, akkor már könnyebb elindulni a megoldás felé. :)

2012. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!