Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy van ekkora "tehetségem"?...

Hogy van ekkora "tehetségem"? És egyáltalán lehet hogy aszexuális vagyok? O. o

Figyelt kérdés

1. kérdés arra vonatkozik, hogy mindent elrontok akaratlanul : kapcsolatoktól kezdve feladatokig, szóbeli felelésekig mindent. pedig tudom, hogy felelésnél mi a jó válasz csak vagy nem mondom (ha bemondom akk ,,miért mondod be?-.-", ha nem akkor meg -jegy). tárgyakat nagyon jól eltudok rontani, a mindent eltudok veszíteni, még ha hozzám lenne kötve egy 15 kg-s gömb még azzal is valami rosszat tudnék csinálni.

2. ez a kérés úgy jött ide, hogy olvastam egy énekesnőről aki egyik nemhez sem vonzódik meg még valami volt, de nem értettem. az aszexuális kezdjük ott, hogy mit is jelent? Ha tényleg a nemi vonzódás "megtagadása" (elnézést, ha helytelenül használok valamilyen szót), akkor én az lennék? Még nagyon fiatal vagyok, volt egy barátom, akivel elrontottam a kapcsolatomat (14 vagyok). Kezdjük ott, hogy utáltam vele együtt lenni már kb 1 hét után, mert annyira romantikus alkat volt, kettő amióta szakítottunk teljesen "depissé" vált, teljesen lehangolt, életunt, nincs az életének célja. De inkább az első ok miatt utáltam meg, hogy nem létezik számomra tökéletes srác: olyan kell aki szeret de nem mutatja ki mindenféleképp (nem mondja ki csak nagyon ritkán -a ritkánál is ritkábban:D-, nem csókol meg mindig, nem unalmas mellette az élet, úgy tesz mintha nem érdekelném, de közben szeret, és félt, és még sorolhatnám... na csak azt akarom lefejteni, hogy számomra álomsrác nincs. nem létezik, és már teljesen feledésbe merült nálam a szerelem. Nem vagyok se homoszexuális, se hetero.


Tudom a két kérdés nem nagyon kapcsolódik össze, de azért van egy minimális összefüggése (ami nagyon csekély). Szóval a kérdésem:

Miért rontok el mindent? És ha én nem vonzódok egyik nemhez sem (MÉG!), akkor aszexuális vagyok-e vagy sem?

U.i.: ami azt illeti nem is szeretnék szerelmes lenni, és vonzódni sem a nőkhöz sem a férfiakhoz, mert nem tudok örökre szerelmes lenni, és így csak önmagamat és másokat pusztítanék lelkileg. Tudom még fiatal vagyok, de úgy érzem, hogy már nem is nagyon fog lenni szerelmi kapcsolatom. már egyszerűen undorodok a szerelemtől, és tudom hogy:,,csak fiatal vagy, még változik a véleményed", de mi van ha nem? :I mert a NEM VÁLTOZIKnak is és a VÁLTOZIKnak is 50-50% esélye van.



2012. jan. 6. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Privátban szívesen beszélgetek veled.

Azt kéne megtudni, hogy miért van szükséged arra, hogy mindent elronts?

Az, hogy aszexuális vagy, nem számít semmit. Ha nem változik, akkor úgy éled le az életed, ha meg változik, akkor másképpen. Ami pedig a párkapcsolatot illeti, illik elmondani a másiknak, hogy mit vársz el tőle. Hogy találja ki, ha te ennyire más vagy?

2012. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én elmondtam neki, de csak szakítás után, mert nem akarom, hogy emiatt megváltozzon és más legyen, mert ha vki bele szeret, akkor ne egy másik fiúba szeressen bele, akit én megváltoztattam egy idióta véleménnyel. :/
2012. jan. 7. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
jajjj a kamaszkor.....na, majd kinövöd, addig meg ne foglalkozz vele:)
2012. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Én 16 éves lány vagyok és ugyan ez a helyzet velem is :) Ügyetlen vagyok , amikor beszélgetek valakivel akit nem annyira mindig mondok valami értelmetlenséget.Szóbelinél meg egyszerűen elnémulok...Pedig imádok az ismerőseimmel beszélgetni...Én se akarok szerelmes lenni, úgy érzem, hogy egyik nem se érdekel igazán.Bár már lassan rá kéne jönnöm ennyi idősen ( nemsokára 17 leszek).De nagyon nem stresszelem magam :D Ez van majd lesz valami, lehet hogy egyszerűen ilyen a személyiségem :D 14 éves vagy szerintem még rengeteg időd van szerelmesnek lenni...Lehet hogy csak nehezen esel szerelembe...(Legalább nem vagy olyan mint a mostani 14 évesek többsége! Tisztelet a kivételnek)Úgyhogy szerintem nincs veled semmi baj :) Amúgy izgulós típus vagy te is ? :)
2012. jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eléggé. x3 ma föcin feleltem (úgy h náthás vagyok mint a franc de bekellet menjek mert 3-4 között álltam-.-) és annyira izgultam, hogy már a fülemben hallottam a szívem dobogását xD jó ez lehet csak azért volt mert meg vok egy kicsit fázva és azért hallottam jobban, de általában ha izgulok tudok beszélni csak mindent elfelejtek :'D
2012. jan. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!