Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook. Hogyan tudom visszav...

Facebook. Hogyan tudom visszavenni az ismerősömet egy csoportba, ha ő lépett ki belőle?

Figyelt kérdés
Van egy csoportunk és egyik ismerősöm kilépett belőle és nem tud visszalépni se, mivel egy ez egy rejtett csoport. Én sem tudom visszavenni. Kérlek segítsetek!
2012. ápr. 1. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akar visszalépni bele,akkor sehogy.Ha vissza akar,akkor hívd meg te, vagy egy időre tedd nyilvánossá a csoportot,gyors szólj neki, hogy most keressen rá,léptesd be(lépjen be),aztán állítsd vissza a rejtettséget.Ez a legegyszerübb szerintem.Amúgy milyen csoport?
2012. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Osztályon belül egy külön társaságé, akikkel külön néha elmegyünk szórakozni. Amúgy köszi, majd megpróbálom. :)
2012. ápr. 1. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!