Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik, hogy parajelenség volt?

Létezik, hogy parajelenség volt?

Figyelt kérdés
Kb egy fél éve csináltuk meg az új szobámat és az ágyam az ablak alá került.na most néha éjjelente fura hangokat hallottam kintről igy hát elhúztam a függönyt és kinéztem az ablakon. az ablakomból pont átlátok a szomszéd ház hálószobájának az ablakára. nem egyszer előfordult h a szomszéd ház ablakában láttam egy embert aki engem figyelt, de minden alkalommal ugyanabban a pózban. szerintetek mi lehet ez? és kérlek normális válaszokat írjatok mert kicsit parázok

2012. ápr. 1. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább elmebeteg a szomszéd.
2012. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ViktorKovacs válasza:
sok a szabadideje, vagy ember, vagy..... ???
2012. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csibebogi válasza:
nézd esténként az investignation discoverit(ID) éjfél,hajnal 1 körül.Ott ilyen szellemes dolgokról van szó
2012. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elég bizarr történet. Az előttem szóló jól mondja, minden szombaton van "Paranormális szombat". 21.00-tól hajnali fél négy-ig :) Szellemlabor, állati kísértetek, szellemjárás. Az utóbbi a legijesztőbb :)
2012. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!