Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érhető el interneten a...

Hol érhető el interneten a Doctor Who című film HETEDIK évada online/letölthetően FELIRATTAL együtt?

Figyelt kérdés

Nagy segítség lenne, ha valaki tuda küldeni nekem egy linket, ahol a Doctor Who (magyarul a Ki vagy Doki) c. film HETEDIK évadát tudnám megnézni online/letölteni. Lehetőleg feliratosan. Nagyon hálás lennék.

Apropó. Ha letölteni kell, jó lenne egy apró leírás, hogy miként kell letölteni (a múltkor is gondjaim akadtak a letöltéssel, amikor a hatodik évaddal próbálkoztam. Szerencsére azt megkaptam online).



2012. ápr. 1. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hetedik még nagyon messze van!


Ha jól tudom, ősszel fogják a BBC One-on leadni, és a 7. évad átnyúlik 2013-ra is. Sajna még jó sokat kell várni rá...


Húsvéti különkiadás lesz majd.

2012. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
OMG. o.o Na szép. Utána jártam máshol is, ott azt mondták, hogy ősszel jön majd a hetedik évad.
2012. ápr. 3. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:

szeptembverbe jön ki az eleje... kb 7 rész

aztán karácsonykor még egy karácsonyi speciel és kb februárig szünet utánna meg a maradék 7-8 rész lesz..

amúgy a 6osnál így volt 7esnél is hasonlóan lesz szerintem

2012. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A hatost én már egyben néztem, nem olyan rég.

Abba viszont még mindig nem nyugodtan bele, hogy ilyen későre adják ki a hetedik évadot. :S

2012. máj. 13. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:

2012 szeptember kezdődik kraácsonyig 7 eész lesz a 8. egy karácsonyi rész lesz. Aztán szünet februárig

a 9. -10 rész egy 50. évfordulós dupla rész lesz.

Vissza jön David Tennant (10th Doki) ,John Barrowman (Jack Harness Capt.)és Freema Agyeman(Martha Jones) is. Billie Piper (Rose) még nem erősitette meg de 90% hogy őt it viszont láthatjuk. Christopher ecclestone nemet mondott.

Aztán visszaaz évadhoz 11 résztől pedig végig adják a 14.ig A 14. állítólag mivel az évad zárórész mindig special és most nem karácsonyra esik az évad vége,ezért húsvéti rész lesz.


Az évad felbontása nem 100% BBC.co.uk-n ez volt írva.


Mary

jah és további infókért like ezt

[link]

2012. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
David Tennant és a többiek visszatéréséről hol lehetett olvasni? Mennyire hivatalos és hihető ez a hír?
2012. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. ^^
2012. jún. 2. 13:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Az hogy több doktor legyen egyszerre, eléggé meredek. Gondoljatok csak a repedésekre az időben. Szerintem max egy ilyen fanszervíz lesz:

http://www.youtube.com/watch?v=fWzt7cmWImY


Az író sem erősítette meg, csak kitérő választ adott.

2012. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jahm a repdések

de emlékeztek a sarah jane kalandjaiban mikor Sarh Jane találkozik a babakori énjével? csakkkor lett volna aktív a paradoxon ha hozzá ér önmagához

2012. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!