Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolattartás...

Milyen a kapcsolattartás online fogadóirodákkal? Nem szeretném, hogy akikkel együtt élek tudjanak róla. (gondolok főleg levelekre)

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg,hogy szülőkkel lakunk bátyámmal és bátyám egyszer pár éve hatalmas pénzt k*rt el bwnen(kb 600.000).Ez több éves spórolt pénze. Én vele párhuzamosan jártam irodába fogadni, viszont elég jól ment és bőven pozitív mérlegem van évek óta.Most szeretnék online játszani (sok előnye lenne számomra), de emlékszem bátyámnak is küldték a reklámjaikat. Na most ez a gondom, mert anyám kezeli a postaládát és kitagadna a családból,ha meglátná,hogy én is csinálom(bátyámmal sokáig nem beszéltek). Mit tudok tenni a leveleikkel?minden esetben küldik?Milyen egyéb dolog lehet amiből rájönne?
2012. jan. 2. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
a regirsztráció során bizonyára van lehetőséged 'bepipálni' vagy 'kiixelni', hogy szeretnél e ajánlatokat kapni, meg hírleveleket meg hasonlókat. szerintem kell legyen olyan lehetőség, ahol csak online tartod velük a kapcsolatot. ha viszont nem találsz ilyet, nagyon egyszerűen egy olyan címet adsz meg ami nem a tiéd, haverodé, barátnődé, nagybátyádé, vagy ilyesmi, és ha megy levél, oda megy. sok sikert a játékhoz :D
2012. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!