Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vagyonőrök vállalkozói igazolv...

Vagyonőrök vállalkozói igazolvánnyal?

Figyelt kérdés
Üdv én magam vagyonőr vagyok 4 évet dolgoztam alkalmazott ként ám 5 hója nincs melóm. Halottam sok helyről hogy vállalkozói igazolvány kell az elhelyzkedéshez. Na már most aki ért hozzá megírná hogy ez milyen anyagi költségekkel stb. vel jár?

2012. ápr. 2. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hello állítólag már kamaratagsági sem kötelező, nagyobb cégek nem kérik a vállalkozói igazolványt, elég költséges azt megcsinálni, nem is éri meg szerintem, ahogy néztem kb másfél havi fizetés évente a költsége.
2012. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen csak a nagyobb cégekhez elég bejutni, ám én se akarnék mindenképp vállalkozó lenni de ha másképp nincs meló..... 0 ft bevételnél még a valami is jobb.
2012. ápr. 3. 05:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a választ.
2012. ápr. 3. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!