Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetett egy megérzés? :O

Lehetett egy megérzés? :O

Figyelt kérdés
A múlt hónapban elütöttek egy hallás sérült fiút Gyömrőn az állomáson. Én pont a holttest mellett mentem el, mert épp az iskolába tartottam,de csak letakarva láttam. Tegnap negyed 4.kor felijedtem mert azt álmodtam,hogy egy hullát találtam majd nem ugyan ott ahol a fiút elütötték.Tisztán emlékszem rá,hogy egy kockás kabátba és egy világos farmerban volt és egy idősebb férfi volt! Ma reggel ugyan úgy felijedtem akkor viszont azt álmodtam,hogy a családommal utaztunk haza és ahogy visszafele elindult a vonat egy levágott fej volt a síneken. Ma pedig igazából elütöttek egy idős bácsit :S Azért álmodom 2 napja az ilyeneket mert még bennem van a fiú-s eset vagy megérezhettem ,vagy csak be mesélem magamnak ???!!! :S

2012. ápr. 4. 19:51
 1/2 anonim válasza:
Természetes hogy egy kicsit sokk hatása alatt vagy, hiszen nem minden nap lát az ember halottakat.. Lehet, hogy te így dolgozod fel. Idővel elmúlik, mikor már nem lesz olyan közeli emlék.
2012. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mióta elütötték az öreg bácsit azóta nem is álmodtam ilyenekről :D
2012. ápr. 8. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!