Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy BAZINAGY darázs van a...

Egy BAZINAGY darázs van a házunkban! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Elöször is nyugi....aztán kenj egy sima felületre egy kis mézeté mikor leszáll, fogd be egy borkánba vagy pohárba ( akármibe )..egy papirt tolj be a szája felől és fedd le a poharat...az udvaron v. teraszon ( helyzetfüggő ) rázd ki belőle a drágát, és szaladj be. etleg egy két pohár bor előtte, ha nagyon félsz. :)
2012. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogj egy gyufaskatulyát, gyufákat vedd ki, húzd ki az alját, de ne jöjjön szét, és amikor az ablakra száll, óvatosan tedd rá, csukd be a skatulyát, vidd ki, és óvatosan nyisd ki. A darázs pedig szépen elrepül. Én mindig így csinálom.

Kézzel ne nyúlj hozzá, és ne is csapkodj, mert megijed és támadni fog.

2012. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a darázs mégcsak nem is hasznos, méheknél értem a megmentősdit de a darázs aljas mocsok öljedmeg
2012. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A darázsnak is ugyanannyi joga van élni, mint neked.

Ha eddig nem tudtad volna, a legkártékonyabb lény az ember...

2012. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor inkább nem kockáztatok, lecsapom, mert tartok tőlük:(
2012. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, sikerult kivinni a darazsat? :)
2012. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
törvényileg nincs joga,erkölcsileg meg mindenki maga dönti el , de én mondjuk alergiás vagyok igy ha akarom ha nem ha bejön le kell hentelni..2. kijelentéseddel én is egyetértek
2012. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! Nem kellett túl nagy erőfeszítést belefektetni, kinyitottam az ajtót és magától kirepült!!:)
2012. ápr. 9. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!