Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fagy le a facebook, ha...

Igen nemm kérdése:

Miért fagy le a facebook, ha valaki ír? Valaki találkozott már hasonlóval? Olyankor egyszerűen nem tudok semmit csinálni, még frissíteni sem. Böngészőből ki-be lépés segít csak.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én tegnap és ma is azt tapasztaltam, hogy amikor belépek és rá akarok írni valakire, akkor nem tudok semmire kattintani, hiába frissítek. Utána zárom az ablakot. Újra megnyitom, akkor már tudok írni, de akkor meg látom, hogy mielőtt kiléptem valaki rám írt, amit akkor nem jelzett, és akkor kapom meg azokat az üzeneteket is.
2012. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugyan ez a helyzet, nem enged semmire kattintani, de azt sem látom, hogy töltene, csak nekem akkor jön elő, ha rám írnak. Lefuttattam a vírus írtóm, de semmi. Nem tudom mitől lett ez, esetleg ha megoldottad, írd majd le:)
2012. ápr. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!