Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában egyetem-főiskola,...

Angliában egyetem-főiskola, de mégis melyik, milyen munkák vannak amivel könnyű elhelyezkedni, és elég jó a fizetés? Több lent.

Figyelt kérdés

Angliában szeretnék tanulni egyetemen, de még nem tudom, hogy mit. Melyek azok a munkák, amik elég jól fiezetnek, és könnyű vele elhelyezkedni, akár London központjában is, vagy bárhol az országban?

Gimnazista 9.-es vagyok, szóval most szeretném eldönteni mi is szeretnék lenni, hogy azokat a tantárgyakat vegyem komolyabban, ami kell a 'sikerhez'. Mostanában mondhatni csak azon tudok gondolkozni, hogy az rendben hogy anglia, de ott melyik egyetem,főiskola melyik kara?

Jól szeretnék keresni (gondolom mindenki más is, vagy össze jön vagy nem.)

Ha tudnátok javasolni vagy bármit ezzel kapcsolatosan mondani írjatok. Köszi. xoxo



2012. ápr. 6. 11:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!