Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karán (korábbi Rendőrtiszti Főiskola) milyen a hallgatói élet?

Figyelt kérdés

Kötelező minden órára bejárni? Ajánljátok a kollégiumban lakást, milyen maga a kollégium? A hallgatók azért járnak szórakozni is vagy csak és kizárólag rend és fegyelem van, ha igen, akkor ez miben nyilvánul meg?

Oda szeretnék felvételizni gazdaságvédelmi nyomozó szakirányra.

Szíves válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!



2012. febr. 8. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
én is oda készülök, voltam nyílt napon, azt mondták, hogy nem igazán nevezhető kollégiumnak az a szálláshely, mert elég rossz...de azért el lehet benne lakni. minden reggel fél 8kor sorakozó és az órarend is elég szigorú úgy hallottam.
2012. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ha még aktuális a kérdés...a bátyám oda jár, és imádja.

A kollégium és a környezet is nagyon jó, nem csak a többi kolihoz képest. A hallgatók pedig mind nagyon jó fejek és közvetlenek!

2012. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!