Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rózsaszín volt az ondóm ez mi?

Rózsaszín volt az ondóm ez mi?

Figyelt kérdés
Szerda este recsisztem és azt vettem észre hogy a spermám nem piros hanem inkább rózsaszínű volt ilyen 50-50%-ba tehát volt benne rendes ondó is az lenne a kérésem hogy ez most mi lehet? vér? vagy csak elpattant egy ér mert hallottam ilyet is mit tegyek nézzem meg hogy most milyen és ha fehér hadjam vagy akkor is menjek orvoshoz??
2012. ápr. 6. 17:04
 1/1 anonim válasza:
Hát ha megvan még akkor... izé meg kéne kóstolni hogy, olyan fémes íze van-e, mint a vérnek. Gondolom azóta megnézted, hogy piros-e még, és valószínűleg nem volt az, használsz valami síkosítót, mert lehet, hogy csak kidörzsölted a sok polírral és azért lett "rózsaszín" mert néhány csepp vér is került bele, ha még nem múlt el akkor nézesd meg a dokival.
2012. ápr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!