Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem engednek el soha ott...

Nem engednek el soha ott aludni valakinél. Mit tegyek? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Anyum sosem enged el bárkihez is ottaludni.De egyszer nagy nehezen elegedett a barátnőmhöz,de akkor is úgy ,hogy ez volt az első emg az utolsó.Szerintem attól fél,hogy majd akkor annak is itt kell aludnia aki meghív.Most elhívott barátnőm ottaludni meg még pár lányt.De meg se merem kérdezni.Amúgy ma teljesen eláztam telefonom minden gitárom de úgy mentem hogy elkezdett esni majd abbhagyta utánna 2 órával késöbb mikor én már a játszón voltam akkor zuhogott az eső de mint állat.A barátnőimet nagyon féltettem mert ők nem voltak biciglivel.Én meg ordítottam hátra,hog szaladjanak be a kisboltba.De nem válaszoltak már.Én meg mentem tatámhoz aki nagyjából közel lakott nagyon durván néztemi ki mert mindenem elázott.Nah és aztán anyumat felhítam hogy jöjjön el apum értem.Utánna mondta anyum hogy apa teljesen be van kattanva tiszta ifeg meg minden ,hogy hogy lehet ilyen barom a gyerek de végüleljött értem.De az az ordítás és üvöltést amit kaptam tőlle...persze a barátaimat nem baszták le kicsit se.De anyum nem szidott le meg semmi csak röhögött apémon meg engem vigasztalt.És most nem tudom ,hogy hogy kérdezzem meg.Vagy mit tegyek,vagy mit mondjak neki.SÜRGŐS!!! Nagyon rülnék a válaszoknak. :///

2012. ápr. 6. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Fussunk neki újra, írd le a kérdéskiegészítést röviden lényegre vonatkozóan. + életkort is.
2012. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést csak enyhén alkoholizált állapotban lehet megérteni *glugy-glugy* na jó még így sem.
2012. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13/L... és a szüleim nem engednek a barátnőimnél ottaludni ...
2012. máj. 4. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, legjobb lenne, ha nem forszíroznád a dolgot. Az ősök eléggé más dimenzióban élnek, és jókislánykát szeretnének maguk körül látni. Vagy látták a "Tizenhárom" című filmet talán?
2012. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem,nemlátták...és még én se xdd
2012. máj. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!