Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szoktatok "névtelen"...

Ti szoktatok "névtelen" élelmiszert, kozmetikumot stb. venni?

Figyelt kérdés
Én szoktam Pennyben, Lidlben, Sparban venni olyat ami nem tévé által reklámozott termék, de így olcsóbb, és nekem bevált, szeretjük. Felsorolnál olyan termékeket melyeket szeretsz enni-inni, használni és szerinted jók és olcsók? Ha tudod az árukat körülbelül, azt is írhatod. :)
2012. ápr. 6. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Élelmiszerben nem veszek általam nem ismert terméket, de én olyasmiket is ismerek, amiket nem reklámoznak. Inkább a fürdőszobai kellékekre jellemző, hogy névtelen, márkátlan holmit vásárolok. Például nekem nagyon beváltak a rossmann és a dm saját termékei (isana, balea) szerintem nagyon szuperek :)
2012. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy értettem, hogy az üzletek saját márkás dolgai hogy váltak be. Például én szoktam venni penny-s Sissy tejtermékeket, Dárdás kis rúd sertés párizsit (299,-) és nagyon finom. Margarinból sokszor veszem ami Dana, Lara vagy hasonló nem márkás cucc. Szendvicsbe nekem megteszi. Meg tusfürdőből is megveszem az általad említett 2 cég termékeit. :)
2012. ápr. 7. 00:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én például úgy hallottam, hogy a Sissy-s tejtermékekben van a legtöbb valódi tej. :)
2012. ápr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem tudom, azt a Dárdás kis rúd sertés párizsit miből csinálják, de mostanában nem ettem jobb párizsit.

Szerintem nem a márka a lényeg. Vveszel valamit, s ha tetszik ragaszkodsz hozzá.


Vettem egy márkás sportcipőt. Alumínium (mint kiderült) a fűző bujtatója, fekete tőle a fehér fűző. Jobb sarkát elszabták, kicsúszik belőle a sarkam. Leárazva 17 E.


A bejáratott, ismert termékek drágábbak, de semmivel sem érnek többet másoknál.

A névtelen háztartás-vegyi anyagokra, kozmetikumokra jellemző, hogy igen kellemes meglepetések érhetik az embert.

2012. ápr. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!