Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lényeg van valaki akinek...

A lényeg van valaki akinek utaltam pénzt egy ideje hogy küld nekem valamit egyszer csináltam vele ilyet eddig. De most egy kifogást kitalált hogy ez meg az és majd küldi már több mint kéthete nem írt semmit?

Figyelt kérdés
Azt találtam ki hogy egy másik emailon küldtem neki üzenetett hogy csinálsz ilyet és nem telt rá fél óra válaszolt de az én emailemre nem ír semmit de már küldtem vagy 8-9-et.Gondolkozok följelentsem mert meg van a neve meg a lakcíme?
2012. ápr. 7. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Van bizonyítékod az utalásról?

Ha van, akkor sem érsz vele semmit, mert az illető azt fogja mondani, hogy elküldte amiért fizettél.

Nem írtad, hogy postáról várod- e azt a dolgot, mert ha igen, lehet, hogy ot keveredett el.

2012. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van bizonyítékom az utalásról igen és a postáról várom de akkor lehet hogy hagytak volna itt levelet hogy itt van a postán gyere be érte.vagy nem tom.
2012. ápr. 7. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!