Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent Johanna Gimi?

Szent Johanna Gimi?

Figyelt kérdés
Reni és Arnold össze fognak jönni? vagy lesz köztük valami?:)

2012. ápr. 7. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem valószínű...

Szerintem Reni nem érdemli meg Arnoldot, hozzá jó Cortez.

Arnoldhoz valami sokkal értelmesebb és jobb lány illene.

Amúgy pont emiatt rühellem ezt a könyvet... :)

2012. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Eddig nem jöttek össze, de szerintem nem is fognak. ( már olvastam a 6.-ik részt)
2012. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.:D

én most olvastam ki a 3.részt eléggé meglepett Cortez és Reni csókja meg minden..aztán h arnold elmegy egy másik iskolába..konkrétan elsírtam magam:D:D:D::D:D:D

2012. ápr. 8. 21:24
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem jönnek össze, de ennek örülök, mert Arnoldot eléggé rühellem :( De én is sírtam amikor írta, hogy el fog menni (amikor elment, akkor viszont nem :))
2012. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
78%

Én szerintem örömömben sirtam akkor :)

Amugy mindegyik kötete egyre jobb, gondolom most is azt mondod h jó , de akkor még nem olvastál semmit ;)

5-6-7 nagyon jók , már várom a 8-at ...

az a jó mellesleg , h egyre érettebbek , és sok olyan problémát olvashatunk, ami velünk is megtörténhet, nem,???

2012. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Összejönni nem fognak, de... Inkább olvasd el!
2013. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem jönnek össze. Az a válaszoló (2.válaszoló) aki elvileg olvasta 6. könyvet az kamuzik :D Az 5.-ből már tudnia kéne hogy nem jönnek össze, nem hogy eddig...
2013. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!