Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a Szent Johanna...

Ti szeretitek a Szent Johanna gimit?

Figyelt kérdés

Ki a kedvenc szereplőd? Melyik rész a kedvenced?

Melyik a kedvenc párosod? stb.ilyenekre lennék kíváncsi



2012. márc. 24. 09:40
 1/4 anonim válasza:
Én személy szerint imádom. eddig öt kötetet olvastam és talán az öt kötetet olvastam és eddig az ötödik a kedvencem. a kedvenc a Reni-Cortez páros
2012. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
nagyon-nagyon szeretm...most január vége fele olvastam az első kötetet és már túlvagyok mind a haton:D kedvenc rész: 5-ös kötet 410. oldal,6-os kötet 92. oldal. Kedvenc szereplő: Reni,Virág,Cortez,Ricsi(ők a nagyonnagy kedvencek, de vannak még a nagyon kedvencek: Dave,Kinga,Zsolti) Tulajdonképpen az összes párost szeretem valamiért. Kedvenc idézetek: 'Virág tedd le a kecskét!!' Nagy Zsolt, mi van az orrodban??-Franciadrazsé.' 'Hova viszitek azt a sok gesztenyepürét?-Zsáknak.' 'Asszony csitu van.' és még nagyon sok...Akiket nagyon nem szeretek: Viki,Edina. és most szenvedek és várom a 7. részt:D
2012. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Imádom <3, kedvencem nincs, de Zsolti, Kinga, Dave, Cortez, Ricsi, Virág, Haller... szóval van néhány szereplő akiket nagyon szeretek! Ja és Zsolti+Kinga a legjobb páros, és talán a 4 a legjobb rész, de mindegyiket szeretem
2012. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ÉN EGYSZERÜEN IMÁDOM!!!!! MAGA VAGYOK A SZENT JOHANNA VAN

KEDVENC SZEREPLŐIM: RENI VIRÁG CORTEZ RICSI KINGA ZSOLTI DAVE AZTÁN AKIKET KICSIT KEVÉSBBÉ DE AZÉRT BENNE VANNAK A TÍZES TOPLISTÁBAN:ANDRIS ROBI KATA

AKIKET UTÁLOK: VIKI DINA KÉT A-S CSATLÓS

AKIBEN NAGYOT CSALÓDTAM: ARNOLD:( :(

MÁR AZT NEM TUDTAM HOVATENNI AMIKOR SZERELMET VALLOTT RENINEK DE AZ 5 ÓTA NEM IGAZÁN KEDVELEM ÉS BÉR AHATBAN MÉG CSAK A 420. OLDALON TARTOK MÁR VOLTAK INCIDENSEK

2012. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!