Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Népliget miért nem olyan...

A Népliget miért nem olyan népszerű, mint a Városliget vagy a Margit-sziget?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A Népligetben régen jártam, illetve mostanában is, de csak a szélén. Az a hír járja, hogy sok a kétes alak, s főleg sötétedés után kockázatos arra kószálni. Persze, igaz lehet ez a Városligetre és a Margitszigetre is, de arról én nem hallottam. Talán azért is, mert kevesebb az attrakció a Népligetben, s távol esik a belvárostól.

No persze, hogy mi van távol, és mi közel, az nézőpont kérdése. Talán a környéken élők egy része ugyanazért nem látogatja, amit írtam.

2012. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem jártam a Népligetben 4 éve, utolsó emlékem egy fiatal csaj aki valamit szipuzott, meg egy csoport szétmállott padok háttámláján ülő [khm] állampolgár akik vihogtak rajta. Közben néhol szemét elszórva, mintegy kiteljesítve bennem a "na menjünk innen és vissza se jöjjünk" érzést..
2012. ápr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!